KURZY

Všechny naše kurzy probíhají v krásných dvou sálech – novém jógovém sále s velkými okny do parku a klimatizovaném zrcadlovém sále s prosklenou stěnou na terasu a výhledem na stromy do parku. Oba sály jsou vybavené moderní zvukovou aparaturou a vyzdobené posvátnou geometrií a silovými předměty – nádherným ručně vyráběným dřevěným květem života, léčivými minerály z pyramid v Bosně a symbolickými malbami. Tyto překrásné živoucí předměty zvyšují vibrace a energii v místnosti a harmonizují.

Naše s láskou a duší vytvořené a stále vědomě opečovávané studio je pro Váš aktivní odpočinek, regeneraci a doplnění energie jako dělané a určitě si jej vaše srdce zamiluje. Je útulné, komorní, klidné, světlé… provoněné čistě přírodními éterickými oleji a prosycené radostnou vřelou atmosférou a láskyplnou energií.

Velice nám záleží na tom, abyste z každého kurzu a každé lekce získali maximum po všech stránkách a na všech úrovních. Proto je pro nás výběr lektorů s kvalitním odborným vzděláním, dlouholetými zkušenostmi a zároveň profesionálním, přátelským, otevřeným, laskavým přístupem a empatií opravdu zásadní. Lektorů, kteří souzní s naším záměrem, nastavením a atmosférou, energií a duchem studia. Lekcemi Vás tedy budou provázet úžasné ženy, krásné bytosti, které svou práci dělají srdcem, nadšeně s Vámi sdílejí svou radost a vášeň z pohybu či tance a laskavou bezpečnou formou Vám předávají své cenné zkušenosti, vědomosti a dovednosti.

Chceme, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji. Aby pro Vás Sundara nebyla jen prostor, kam chodíte cvičit a vzdělávat se na přednášky a semináře, ale místo, kam přicházíte opravdu rádi a kam se celou bytostí těšíte. Aby se pro Vás stala živou vodou, láskyplnou oázou klidu a harmonie, ze které odcházíte odpočatí, zklidnění, s úsměvem a skvělou náladou. Místo, které Vás bude léčit, harmonizovat, obohacovat, inspirovat a probouzet ve Vás radost ze života. Místo, které Vás bude přivádět k vědomému kontaktu se svým tělem, svou myslí, duší a svým středem. Místo, které Vám bude v životě pomáhat nalézat uvolnění, zdraví, harmonii a vnitřní klid a zdroj. Místo, které Vás bude podporovat v celoživotním objevování, poznávání a prohlubování sebelásky, sebedůvěry, sebehodnoty, svobody, vyrovnanosti, vnitřní pravdy, síly, přirozenosti a také vděčnosti, obdivu, pochopení, soucitu, laskavosti, vlídnosti a lásky k našemu krásnému tělu, k sobě samým a tím i ke všem ostatním, celému našemu životu a životu jako celku.

Místo pro Vaši meditaci pohybem…

Aktuální kurzy ve studiu Sundara

BATOLATA V AKCI 1–3 ROKY

/index.php/dana-bajgarova/

BŘIŠNÍ TANEC

/index.php/dana-bajgarova/

CVIČENÍ NA VELKÝCH A MALÝCH MÍČÍCH

/index.php/dana-bajgarova/

CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ TĚLO A ZÁDA – DAFLEX

DANCE MIX – DĚTI 6–15 LET

EXPLOZE ŽENSKOSTI

 FITNESS DANCE

GRAVID JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

HRÁTKY S MIMINKY 2–12 MĚSÍCŮ

CHAKRA JÓGA

INTERVAL AERO

/index.php/dana-bajgarova/

JÓGA PRO MAMINKY PO PORODU A MAMINKY S DĚTMI

JÓGA PRO RADOST

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

JÓGA PRO ŽENY

KRUHOVÝ TRÉNINK

KUNDALINI JÓGA

MALÝ MUZIKANT – DĚTI OD 1,5 LET

PILATES

PILATES CLINIC

/index.php/dana-bajgarova/

POWER JÓGA

 SHAKTI NAAM JÓGA

S JÓGOU V KONDICI

SM SYSTÉM

SVĚTLUŠKY – DĚTI 4-7 LET

TVAROVÁNÍ TĚLA

YIN JÓGA

ZDRAVÁ ZÁDA

ZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU

ZPĚV MANTER A DECHOVÉ TECHNIKY

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ

NUMEROLOGIE I.

NUMEROLOGIE II.

FIT SHAKTI NAAM JÓGA

PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA S DULOU

DÁRKOVÝ POUKAZ

Videokurzy

SVĚTLUŠKY TANČÍ – DĚTI 4-10 LET

ČCHI-KUNG – ČÍNSKÉ ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

PRO POHODOVÉ TĚHOTENSTVÍ A POROD

Pravidelné workshopy

LÉČIVÉ TÓNY – RELAXACE

GONGOVÝ MEDITAČNÍ KONCERT

VEČERNÍ OSHO MEDITACE V POHYBU

PŘÍPRAVA K PORODU

PSOAS A TEKUTINOVÉ TĚLO

RANNÍ OSHO MEDITACE V POHYBU