Kundalini jóga

Srdečně zveme na kurz Kundalini jógy, při kterém nás bude provázet téma důvěry v sebe samé.

Při lekcích se spojíme s tělem, ponoříme se do našeho nitra a pozvedneme energii pomocí dechových cvičení, krije (sestava cviků), meditace, zpívání mater a relaxace.

Co je to skutečně důvěra? Na to si každý postupně přichází sám díky svým jedinečným zkušenostem. Pro Šárku Hoffmannovou je základ důvěry ten, abychom se cítili jistě, bezpečně a silně ve svém těle a dokázali mít otevřené srdce, a na to se v kurzu zaměříme.

Co je to vlastně kundalini? Je to náš tvořivý potenciál. Pocítí se, když se energie našeho endokrinního systému spojí s energií systému nervového a vytvoří takovou citlivost, že bude mozek v celé své úplnosti přijímat a integrovat signály. Budeme potom zcela a naprosto vědomí a cesta k vašemu tvořivému potenciálu bude otevřená.

Kundalini jóga Yogiho Bhajana sjednocuje všechny směry jógy. Podporuje radost ze života, kreativitu, aktivitu a psychickou i fyzickou stabilitu. Kundalini jóga zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice – asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Je to jedna z nejrychlejších cest, abyste si vybudovali vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

Při pravidelném praktikováním Kundalini jógy dokážeme lépe řešit problémy našeho života, vytváříme si nové zdravé návyky, uvolňujeme bloky v čakrách, přijímáme život takový jaký je, zlepší se nám vztah k sobě samým i k okolí, pouštíme se závislostí, strachu a všeho co nám braní k tomu, abychom žili z lásky. V Kundalini józe je nejdůležitější osobní zážitek, který jde rovnou do srdce a žádná slova ho nenahradí.

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás

Šárka

Den a čas kurzu: středa 18:15–19:45 (sál 2) pokročilí

Lektor: Šárka Hoffmannová

1 320 Kč / 6 lekcí / lekce 90 min. / pokročilí

+ dárek dle vašeho výběru:

 audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

 audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 250 Kč / 90 min. a 210 Kč / 60 min.

Zahájení nového kurzu: 2.2.2022, ale do kurzu se můžete přidat kdykoliv během roku pokud je místo