Yin jóga

Styl jógy, ve kterém setrváváme delší čas v jednotlivých pozicích, protahujeme se a působíme na své klouby, pojivovou tkáň a fascie a tím je vyživujeme. Výdrž ve statických pozicích vás, kromě působení na klouby, učí vědomě se uvolnit, vnímat svůj dech, vnímat své tělo, uvědomit si své limity. Naučí vás respektovat sami sebe, porozumět sobě a být v rovnováze.

Yin jóga na fyzické rovině znamená pružnější tělo, zdravější klouby a lepší funkci vnitřních orgánů. Znamená také klid, odstranění stresu, emoční rovnováhu.

Statické pozice proložíme krátkými úseky dynamické jógy, ve kterých budeme posilovat svaly a střed těla.

Čeká vás vědomá práce s dechem, energií a závěrečná relaxace. Postupně se seznámíte s teorií pěti elementů, meridiány a čakrami.

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

 „Není důležité, jak daleko se v pozici dostanete – důležité je, kým jste, když v ní spočinete.“ Max Strom

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: pondělí 17:30–18:45 (sál 2)

čtvrtek 19–20:15 (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

1 590 Kč / 10 lekcí / lekce 75 min.

+ audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 190 Kč

Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.