Yin jóga

Styl jógy, ve kterém setrváváme delší čas v jednotlivých pozicích, protahujeme se a působíme na své klouby, pojivovou tkáň a fascie a tím je vyživujeme. Výdrž ve statických pozicích vás, kromě působení na klouby, učí vědomě se uvolnit, vnímat svůj dech, vnímat své tělo, uvědomit si své limity. Naučí vás respektovat sami sebe, porozumět sobě a být v rovnováze.

Yin jóga na fyzické rovině znamená pružnější tělo, zdravější klouby a lepší funkci vnitřních orgánů. Znamená také klid, odstranění stresu, emoční rovnováhu.

Statické pozice proložíme krátkými úseky dynamické jógy, ve kterých budeme posilovat svaly a střed těla.

Čeká vás vědomá práce s dechem, energií a závěrečná relaxace. Postupně se seznámíte s teorií pěti elementů, meridiány a čakrami.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, naučíte se respektovat a vnímat sami sebe i své tělo, naučíte se být tady a teď.

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

 „Není důležité, jak daleko se v pozici dostanete – důležité je, kým jste, když v ní spočinete.“ Max Strom

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzů:

čtvrtek 17:30–18:45 (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

2 100 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 240 Kč

🌺

Zahájení nových kurzů: čtvrtek 1. 2. 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊

Yin jóga