Yin jóga

Styl jógy, ve kterém setrváváme delší čas v jednotlivých pozicích, protahujeme se a působíme na své klouby, pojivovou tkáň a fascie a tím je vyživujeme. Výdrž ve statických pozicích vás, kromě působení na klouby, učí vědomě se uvolnit, vnímat svůj dech, vnímat své tělo, uvědomit si své limity. Naučí vás respektovat sami sebe, porozumět sobě a být v rovnováze.

Yin jóga na fyzické rovině znamená pružnější tělo, zdravější klouby a lepší funkci vnitřních orgánů. Znamená také klid, odstranění stresu, emoční rovnováhu.

Statické pozice proložíme krátkými úseky dynamické jógy, ve kterých budeme posilovat svaly a střed těla.

Čeká vás vědomá práce s dechem, energií a závěrečná relaxace. Postupně se seznámíte s teorií pěti elementů, meridiány a čakrami.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

 „Není důležité, jak daleko se v pozici dostanete – důležité je, kým jste, když v ní spočinete.“ Max Strom

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: bude upřesněn (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

1 690 Kč / 10 lekcí / lekce 75 min.

+ dárek dle vašeho výběru:

audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 200 Kč (75 min. lekce)

Zahájení nových kurzů: leden 2022

Yin jóga