Jóga se štěňátky – Pet terapie 

Jedinečný zážitek spojení jógy a štěňátek

Ve spolupráci se skvělou Bělkou Kubíčkovou a spolkem TLAPKU NA TO jsme pro vás připravili naprosto speciální a unikátní lekce Jógy se štěňátky.:-) Jóga se štěňátky neboli PET terapie je skvělý způsob, jak spojit relaxaci a pohyb s pořádnou dávkou roztomilosti. Během jógy se štěňátky se zaměřuje na jemné protažení a uvolnění těla. Používají se různé pohyby a polohy, které jsou přizpůsobeny pro štěňátka, aby bylo cvičení bezpečné a zábavné pro všechny. Jóga se štěňátky také pomáhá štěňátkům rozvíjet jejich koordinaci a rovnováhu. Pet terapie je skvělá metoda jak uvolnit své tělo od stresu a úzkosti a celkově dobít energii.

Pár informací k lekci od Bělky 🙂

Pro koho je lekce vhodná?

Lekce je vhodná pro kohokoliv kdo miluje pohyb, jógu a čtyřnohé miláčky! Děti pouze od věku 7 let v doprovodu s rodiči. Od 12 let pak s potvrzením od rodičů.

Jak probíhá lekce?

Lekce probíhá 60 minut. Po příchodu do sálu se věnujeme seznámení se štěňátky. Samotné protažení trvá 45 minut a na závěr Vás čeká pořádná dávka mazlení našich štěňátek. Štěňátka jsou s námi v sálu celou lekci, tudíž je jen na Vás, kolik mazlících přestávek si uděláte. 🙂

Co s sebou?

Bude Vám stačit pohodlné oblečení na cvičení. O ostatní se postaráme my!

Odkud jsou naše štěňátka?

Všechna štěňátka účastnící se našich lekcích jsou zapůjčena od chovatelských stanic a milujících majitelů, kteří sdílejí naši vášeň pro zdraví, relax a šíření radosti.

Lektoři

Náš tým je složen z certifikovaných instruktorů jógy a zkušených chovatelů, kteří se postarají o to, aby tvůj zážitek byl bezpečny a nezapomenutelný. Jsme tady pro tebe!

Více informací https://www.tlapku-nato.cz/

Platba je na místě v hotovosti.

Fotky a videa z již proběhlých lekcí si můžete prohlédnout ZDE

Těší se na Vás

Belka, Terka a pejsci

Den a čas lekcí: neděle 21. 4. 2024

9:15 – 10:15 a 10:45 – 11:45

Lektor: Tereza Růžička

cena:

600 Kč / platba v hotovosti na místě