Pilates Clinic Method

Tak jako se vyvíjí vše kolem nás, prošla vývojem i metoda cvičení Pilates. Dnešní doba je také úplně jiná než před sto lety, lidé mají zcela jiné fyzické předpoklady, než tomu bylo dříve. Vzhledem k tomu, že lidem přibývají i zdravotní problémy, musí být cvičení takové, aby si mohl zacvičit i klient s jakýmkoliv omezením a odcházel z lekce s úsměvem a ne s větší bolestí než s jakou přišli.

S touto myšlenkou přišel zakladatel a autor Pilates Clinic Method Daniel Müller. Je majitelem IQ Pohybu Centra funkčního pohybu a spoluzakladatel školícího centra IQ Pohyb Academy v Praze, mé alma mater. Tato metoda cvičení vznikla nejen propojením různých škol pilates, kterými jsou Pilates Institut (Michael King), Pilates Cathy Corey (jedna ze šesti studentů pana Pilata), Pilates Lolita San Miguel (další studentka pana Pilata), ale také různých konceptů fyzioterapie, kterými jsou Dynamická Neuromuskulární Stabilizace /DNS/ pana Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph. D., Vojtova metoda i koncept Spiraldynamik Dr. med. Christiana Larsena.

Na základě mnohaletých zkušeností s různorodou klientelou a spojením toho nejlepšího z pilates a fyzioterapie se cvičební metoda Pilates Clinic Method stala přístupnou pro všechny, ať už vrcholové nebo rekreační sportovce, tanečníky, lékaře, úředníky, řidiče, učitele, děti, seniory, po úraze nebo po nemoci, těhotné i po porodu. Pro vás všechny, budoucí klienti, se najde vždy varianta nebo modifikace ze zásobníku cviků Daniela Müllera.                                                                                       

Toto cvičení vás naučí, jak správný zdravotně funkční pohyb zapojit nejen během samotného cvičení, ale nenápadně jej začnete používat i během celého dne. Začnete si uvědomovat, že jinak vstáváte, chodíte, sedíte, pracujete nebo sportujete.  Budete vnímat své tělo. 

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou odpočinek a pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

Těší se na Vás

Dita

 

Den a čas kurzu: úterý 7:45–8:45

 Lektor: Dita Ščerbaková

 

1 290 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

nebo

2 390 Kč / 20 lekcí 

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 160 Kč

senioři

990 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

nebo

790 Kč / 10 lekcí

jednorázové vstupné 110 Kč

 

 Zahájení kurzu: úterý 3. a pátek 6. září 2019