Pilates Clinic Method

Tak jako se vyvíjí vše kolem nás, prošla vývojem i metoda cvičení Pilates. Dnešní doba je také úplně jiná než před sto lety, lidé mají zcela jiné fyzické předpoklady, než tomu bylo dříve. Vzhledem k tomu, že lidem přibývají i zdravotní problémy, musí být cvičení takové, aby si mohl zacvičit i klienti s jakýmkoliv omezením a odcházeli z lekce s úsměvem a ne s větší bolestí než s jakou přišli.

S touto myšlenkou přišel zakladatel a autor Pilates Clinic Method Daniel Müller. Je majitelem IQ Pohybu Centra funkčního pohybu a spoluzakladatel školícího centra IQ Pohyb Academy v Praze, mé alma mater. Tato metoda cvičení vznikla nejen propojením různých škol pilates, kterými jsou Pilates Institut (Michael King), Pilates Cathy Corey (jedna ze šesti studentů pana Pilata), Pilates Lolita San Miguel (další studentka pana Pilata), ale také různých konceptů fyzioterapie, kterými jsou Dynamická Neuromuskulární Stabilizace /DNS/ pana Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph. D., Vojtova metoda i koncept Spiraldynamik Dr. med. Christiana Larsena.

Na základě mnohaletých zkušeností s různorodou klientelou a spojením toho nejlepšího z pilates a fyzioterapie se cvičební metoda Pilates Clinic Method stala přístupnou pro všechny, ať už vrcholové nebo rekreační sportovce, tanečníky, lékaře, úředníky, řidiče, učitele, děti, seniory, po úraze nebo po nemoci, těhotné i po porodu. Pro vás všechny, budoucí klienti, se najde vždy varianta nebo modifikace ze zásobníku cviků Daniela Müllera.

Toto cvičení vás naučí, jak správný zdravotně funkční pohyb zapojit nejen během samotného cvičení, ale nenápadně jej začnete používat i během celého dne. Začnete si uvědomovat, že jinak vstáváte, chodíte, sedíte, pracujete nebo sportujete. Budete vnímat své tělo. 

Náš dárek pro vás 🎁 

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těší se na Vás

Dita

Den a čas kurzu: úterý 8:30–9:30

Lektor: Dita Mrowiecová

1 890 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 220 Kč

Zahájení nového kurzu: 30. 4. 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny