Batolata v akci – cvičení pro maminky a děti

Maminky, chcete si se svým malým pokladem zacvičit a zároveň se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči v laskavém prostředí? Přijďte na kurz cvičení pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let.

Metodou hraní, cvičení, zpívání, říkanek, překonávání překážek a fixování nových návyků podporujeme zdravý vývoj dětí. Básničky, písničky, říkanky podporují rozvoj řeči a vnímání rytmu. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení je baví. Zábavnou formou a s motivací na cíl vedeme děti k překonávání různých nástrah, překážek a rozvíjení nových pohybových dovedností.

Aby se naučily něco nového, je důležité zapojování všech 5 smyslů. I to máme na paměti a používáme k tomu speciálně uzpůsobené metody. Využíváme také montessori hračky a principy. Tvořivé lekce jsou vedené úžasnou ženou, zkušenou lektorkou a terapeutkou Janou Kuchařovou z TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti. Její něžný přístup, kouzelný úsměv a laskavý hlas rozzáří každá dětská očka i srdíčka.

Batolátka v akci jsou nezapomenutelné místo, kde vzniká plno originálních pohybových nápadů. Místo, kde zažijete ty jedinečné intenzivní chvíle spolu. Využijte naše kvalitní kreativní zázemí a věnujte se naplno svým dětem, společně s námi. Vaše děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů. 🙂

Naše moto je: „To nejcennější, co máme, je v nás.

Fotky a momentky z lekcí si můžete prohlédnout zde.

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče „KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ“ od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ a eBook Lékárnička v hlavě zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/.

Na Vaše poklady se těší

Jane

Den a čas kurzu: pondělí nebo středa 10–11 (sál 1)

Lektor:  Jana Kuchařová

1 390 Kč / 10 lekcí

+ audio kniha Kiliánovo tajemství od spisovatelky Ester Davidové jako dárek 

nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ audio kniha Kiliánovo tajemství od spisovatelky Ester Davidové jako dárek 

jednorázová lekce 170 Kč

 Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.