Jóga pro zdravá záda a vitalitu

S naší skvělou novou lektorkou Terezou Růžičkou jsme pro vás připravili speciální kurz jemné a klidné jógy pro zdravá záda, zdravé tělo a vitalitu, který bude jemně, bezpečně a láskyplně navracet vaše záda a celé vaše tělo do rovnováhy, harmonie a správného zdravého fungování.

Na lekcích v příjemném lehkém tempu se zaměříme se na zdravé držení těla, pevný střed, protažení krku a šíje, masáž beder a uvolnění kyčlí. Pomalými, uvědomělými a správně provedenými pohyby budeme na lekcích hýčkat své tělo. Budeme vědomě nastavovat své klouby do správných poloh, uvolňovat ztuhlé svaly a posilovat ty svaly, které to potřebují. Posílíme imunitu, nastavíme rovnováhu a klidnou mysl, která s Vámi zůstane. Na závěr vše podpoříme příjemnou relaxací.

Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie a všechny co mají potíže se zády, páteří či klouby nebo se chtějí jen krásně protáhnout. Je vhodný pro úplné začátečníky s jógou i pro ty co již s jógou mají zkušenosti.

Na lekci je vhodné pohodlný, ale přiléhavý sportovní oděv a cvičí se na boso.

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těší se na Vás

Tereza

Den a čas kurzu: pondělí 17–18 (sál 1)

Lektor: Tereza Růžička

1 890 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 220 Kč

Zahájení nového kurzu: 29. 4. 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny