Dance mix – děti 6–15 let

Milují vaše děti tanec? Mají rády různé taneční styly? Dance mix je specifický taneční styl, při kterém se misí všechny různorodé taneční styly a o pestrost a zábavu je postaráno. :-)

V tomto kurzu se vaše děti naučí spojovat latinskoamerické tance s modernou, se streetdance i se swingem. Děti se zároveň naučí správně dýchat, držet a ovládat své tělo a dostanou se do lepší fyzické kondice. Součástí kurzu je také strečink, posilování a fyzická průprava, než se pustí do těžších stylů (např. moderna).

S naší skvělou a usměvavou lektorkou a talentovanou tanečnicí Zuzkou se děti budou bavit nejrůznějšími choreografiemi a ani nepoznají, jak těžké ty styly jsou. :-)

Zuzka už se moc těší, až opět bude moct předávat své zkušenosti, nadšení a radost z tance novým zapáleným mladým tanečníkům. :-)

Kurz je vhodný pro holky i kluky, začátečníky i pro děti, které již někde tancovaly.

Let´s dance! :-) 💃 🕺

 

Dárek pro vás ke kurzu 🎁

Ke kurzu od nás dostanete dárek –  jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivou audioknihu pro děti i rodiče Kiliánovo tajemství. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obojí od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete zde.

– a nebo si můžete zvolit hodnotnou videolekci čchi-kungu lektorky Kateřiny Krištof Foltové.

 

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ a eBook Lékárnička v hlavě zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/.

Na Vaše malé tanečníky se těší 

Zuzka

Den a čas kurzu: pátek 17–18 (malý sál)

Lektor: Zuzana Sýkorová

2 400 Kč / pololetí

 + dárek dle vašeho výběru ♥ 

jednorázové vstupné 190 Kč

Zahájení nového kurzu: 16. února 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊