Jóga pro ženy

Na józe pro ženy se zaměříme na procvičení pánevního dna (uvolnění a posílení), seznámíme se s jógovými pozicemi, které ovlivňují hormonální rovnováhu, posílíme a protáhneme své tělo. Seznámíme se s různými typy dýchání (plný jógový dech, bhastrika), dotkneme se našich ženských problémů. Naučíme se respektovat a mít se rády takové, jaké jsme. Lekci ukončíme relaxací.

Pravidelné cvičení jógy dodává energii, zlepšuje psychickou a fyzickou kondici, zrychluje metabolismus. Pravidelným cvičením lze pozitivně ovlivnit naši hormonální rovnováhu a hmotnost.

Cvičení je vhodné pro ženy jakéhokoliv věku, začátečníky i pokročilé. Přijďte si zacvičit a uvolnit se.

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těším se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu:

Lektor: Pavlína Sokolová

1 690 Kč / 10 lekcí / lekce 75 min.

+ audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 200 Kč

Zahájení nového kurzu: září 2021