Jóga pro ženy

Na józe pro ženy se zaměříme na uvolnění a posílení pánevního dna (je zmiňováno např. v souvislosti s problémy s otěhotněním nebo inkontinencí, napomáhá tomu, aby vás nebolela záda, stav pánevního dna má také vliv na váš sexuální život), cviky na podporu metabolismu a vašeho hormonálního systému a cviky na štítnou žlázu. Posílíme a protáhneme své tělo, zlepšíme svou flexibilitu. Budeme dýchat dechem bhastrika (dech zvyšuje metabolickou funkci, přispívá k rychlejšímu spalování tuků, masíruje břišní orgány a pozitivně působí na pánevní dno), dechem udžají a plným jógovým dechem. Dotkneme se laskavou formou našich ženských problémů. Naučíme se respektovat a mít se rády takové, jaké jsme. Na konci každé lekce nás čeká krásná uvolňující relaxace.

Pravidelné cvičení jógy dodává energii, zlepšuje psychickou a fyzickou kondici, zrychluje metabolismus. Pravidelným cvičením lze pozitivně ovlivnit naši hormonální rovnováhu a hmotnost.

Cvičení je vhodné pro ženy jakéhokoliv věku, začátečníky i pokročilé. Přijďte si zacvičit, uvolnit se a udělat mnoho pro své zdraví na józe, která zohledňuje vaše specifické potřeby.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Náš dárek pro Vás 🎁

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 

Těším se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: pondělí 16 – 17:15  (malý sál)

Lektor: Pavlína Sokolová

 

2 100 Kč / 10 lekcí (lekce 75 min.)

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázová lekce 240 Kč

Zahájení nového kurzu: 22. 4. 2024

Kapacita na lekci maximálně 10 osob.

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, již proběhlé lekce Vám budou odečteny.