Jóga pro radost

Základ těchto lekcí vychází ze skvělé power jógy, ale prolínají a objevují se v nich také prvky jiných stylů jógy. Ve výsledku v sobě lekce propojují to nejlepší z jednotlivých stylů. Lekce jsou dynamické, ale o něco klidnější a jemnější než je klasická power jóga.

Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete pod vedením laskavého a klidného Katčina hlasu na vnější svět a budete se moci soustředit pouze na vlastní tělo.

Za pár hodin jógy na sobě začněte pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Srovnají se vám bolavá záda a začnete jinak přemýšlet o svém těle a možná i o sobě samých.

Jóga nemá na rozdíl od jiných oblíbených pohybových aktivit žádné negativní účinky na lidské tělo. Byla vymyšlena v souladu s každou jeho částí. Jejím cvičením získáte ohebné, vitální tělo bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach.

Pro koho se hodí?

Jednoduše pro každého. Je jedno, zda je vám dvacet nebo šedesát, jóga může vždy příznivě ovlivnit vaše fyzické i psychické zdraví. Největší prospěch však přinese osobám se sedavým zaměstnáním, které se již léta trápí s bolestmi zad a krční páteře.

Není nic horšího než tyto problémy přecházet. Páteř máme jen jednu a přesto si ji denně ničíme nesprávným držením těla a jednostrannými pohyby. Jóga posílí vaše ochablé zádové svalstvo, postupně vám záda srovná a naučí vás, jak správně stát i sedět. Naučí vás také správnému způsobu dýchání, protože dech je základem života. Mnoho lidí jí tak vděčí za nový a lepší život bez bolesti.

V našem studiu Vás těmito krásnými lekcemi, které jsou opravdu balzámem a pohlazením na duši bude provázet vynikající, srdečná a usměvavá lektorka Kateřina Rychlá. Její lekce si budete opravdu užívat a domů budete odcházet o mnoho lehčí… s čistou hlavou, klidnou myslí, radostí v srdci a úsměvem na rtech. 🙂

Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé, budete postupovat krok po kroku, naučíte se respektovat a vnímat své tělo a být tady a teď.

 

 Reportáž pro lifestylový pořad pro ženy TOP Relax

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové.  

 

Těší se na Vás

  Katka

Den a čas kurzu: pondělí nebo středa 15:50–16:50

Lektor: Mgr. Kateřina Rychlá

 

1 890 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 220 Kč

Zahájení nových kurzů: 22. 4. a 17. 4. 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, již proběhlé lekce Vám budou odečteny