Jóga pro radost

Základ těchto lekcí vychází ze skvělé power jógy, ale prolínají a objevují se v nich také prvky jiných stylů jógy. Ve výsledku v sobě lekce propojují to nejlepší z jednotlivých stylů. Lekce jsou dynamické, ale o něco klidnější a jemnější než je klasická power jóga.

Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete pod vedením laskavého a klidného Katčina hlasu na vnější svět a budete se moci soustředit pouze na vlastní tělo.

Za pár hodin jógy na sobě začněte pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Srovnají se vám bolavá záda a začnete jinak přemýšlet o svém těle a možná i o sobě samých.

Jóga nemá na rozdíl od jiných oblíbených pohybových aktivit žádné negativní účinky na lidské tělo. Byla vymyšlena v souladu s každou jeho částí. Jejím cvičením získáte ohebné, vitální tělo bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach.

Pro koho se hodí?

Jednoduše pro každého. Je jedno, zda je vám dvacet nebo šedesát, jóga může vždy příznivě ovlivnit vaše fyzické i psychické zdraví. Největší prospěch však přinese osobám se sedavým zaměstnáním, které se již léta trápí s bolestmi zad a krční páteře.

Není nic horšího než tyto problémy přecházet. Páteř máme jen jednu a přesto si ji denně ničíme nesprávným držením těla a jednostrannými pohyby. Jóga posílí vaše ochablé zádové svalstvo, postupně vám záda srovná a naučí vás, jak správně stát i sedět. Naučí vás také správnému způsobu dýchání, protože dech je základem života. Mnoho lidí jí tak vděčí za nový a lepší život bez bolesti.

V našem studiu Vás těmito krásnými lekcemi, které jsou opravdu balzámem a pohlazením na duši bude provázet vynikající, srdečná a usměvavá lektorka Kateřina Rychlá. Její lekce si budete opravdu užívat a domů budete odcházet o mnoho lehčí… s čistou hlavou, klidnou myslí, radostí v srdci a úsměvem na rtech. 🙂

Reportáž pro lifestylový pořad pro ženy TOP Relax

 

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás

  Katka

Den a čas kurzu: pondělí a středa 15:50–16:50 (sál 1)

Lektor: Mgr. Kateřina Rychlá

1 230 Kč / 7 lekcí

720 Kč /4 lekce

Ke kurzu 7 lekcí dárek dle vašeho výběru:

 audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od spisovatelky a terapeutky Ester Davidové nebo

 audio Meditace na každý den rovněž od Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 200 Kč

Zahájení nových kurzů: 25.4. a 27.4.2022, ale přidat se můžete kdykoliv během roku pokud je v daném kurzu místo