GoKids English® se znakováním pro děti od 6 měsíců do 3 let

Přirozená cesta k angličtině🌈

❤️ Dopřejte Vašemu děťátku možnost naučit se anglicky v době, kdy je to pro něj nejvíce přirozené a snadné ❤️

Angličtina, která baví děti i rodiče! Lekce angličtiny, kde se děti neučí jen nudná slovíčka, ale dané téma skutečně zažívají. Například při tématu koupání si děti můžou hrát v bazénku s vodou, kachničkou, rybkou a žábou a všude kolem létají bubliny z bublifuku, zatímco děti radostí výskají a bubliny honí. Kurzem provází roztomilý medvídek Beebo 🐻 a jeho chytlavé písničky🎵. Ani si při tom děti nevšimnou, že se všechno vlastně odehrává v angličtině a učí se ji tak přirozeně, jako češtinu.

Tyto kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, i pro děti, které angličtinu slyší doma. Představují angličtinu tak, jak je to dětem nejvíce přirozené, tedy při zážitku. Děti se tak naučí rozumět jednoduchým výrazům a slovním spojením, a osvojí si nesmírně důležitý koncept, že komunikace může probíhat i v jiné řeči. Kromě interaktivního učení stihneme i spoustu aktivit rozvíjejících psychomotoriku, kognitivní dovednosti a emoční inteligenci dětí, hry s padákem – a hlavně spoustu zážitků. Každá lekce je stavěná dynamicky tak, aby i takto malé děti udržely co nejvíce pozornost.

Koncept kurzů GoKids English® je založen na nesčetných dlouhodobých odborných vědeckých studiích o raném vývoji řeči a učení cizích jazyků. Miminka se nejprve s jazykem seznamují poslechem a učí se první výrazy pochopit a vyjádřit s pomocí znakování. Díky tomuto kurzu začínají i dříve mluvit – a to nejen v angličtině, ale i v češtině. Starší děti už procvičují porozumění, učí se slova vyslovovat a tvořit i jednoduchá slovní spojení. Doma pak můžete angličtinu dále procvičovat s pomocí rozsáhlé nabídky navazujících videí, písniček a knížek na stejná témata, která už znáte z kurzu.

Kurz zahrnuje celkem 12 základních témat ve 36 lekcích (U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V parku, Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo a Narozeniny) a na úspěšné absolventy čekají i další rozšiřující témata. Děti od 3 let pak mohou přejít na navazující kurz angličtiny s prvky Montessori pedagogiky.
Každé téma se opakuje ve třech lekcích po sobě. Opakování je pro děti nesmírně důležité z hlediska vytvoření rutiny, předvídatelnosti, tvorby dostatečně hlubokých paměťových stop a především vytvoření klidného a známého prostředí, které je pro učení u takto malých dětí klíčové. Kurzy GoKids English jsou jednoznačně založené na kvalitě, ne kvantitě učení a vedou děti k porozumění a plynulosti komunikace, spíše než pouhému učení slovíček nebo písniček. K tomu je velmi důležité nechat děti se rozvíjet ve známém a předvídatelném prostředí. Velmi tak doporučujeme zvážit přihlášení na více témat. Kurz GoKids English bude probíhat po celý školní rok.

V ceně kurzu jsou zahrnuty tištěné materiály v hodnotě 500 Kč (na celý rok se všemi tématy) a online přístup k písničkám z kurzu (také na celý rok, všechna témata). Při přihlášení na další témata lekcí už bude cena nižší o tyto materiály.

Vyučující je mezinárodně certifikovaná lektorka GoKids a BabySigns věnující se rané komunikaci s dětmi Veronika Bystryčanová, učitelka anglického jazyka na základní škole. Výuce anglického jazyka pro všechny věkové kategorie i jazykové úrovně se věnuje již 10 let. Svou dceru vychovává bilingválně a od jejího narození své vzdělání orientuje především k angličtině pro nejmenší děti.

Kurzu předchází nepovinný seminář pro rodiče Přirozená cesta k plynulé angličtině s dětmi již od narození, ve kterém se dozvíte jak se děti přirozeně učí cizí i mateřský jazyk a jak nejlépe podpořit rozvoj jazyků a komunikace i u Vašeho děťátka.

Koncept kurzů GoKids English Vám lektorka Verča blíže představí i v tomto VIDEU.🎬👈

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

Těší se na Vás ♥

Veronika

Den a čas kurzu: pátek 15:45-16:30 h

(výjimka – úterý 19. 3. místo 22. 3 a úterý 23. 4. místo pátku 26. 4. v čase

16:20-17:05)

NOVÝ KURZ OD 16. 2. 2024

Lektor: Veronika Bystryčanová

1500 Kč / 6 lekcí

+ 500 Kč materiály 📚 (všechny témata) a online přístup k písničkám 🎵 (všechna témata)

 

🌷

Seminář pro rodiče 👩 – Přirozená cesta k plynulé angličtině s dětmi již od narození

pátek 8. 3. 2024 16:45-18:45

450 Kč / jednotlivec

690 Kč / zvýhodněná cena pro pár

 

🌷

Kapacita je omezena 6 dětmi.