Čakra jóga

Přijďte porozumět energiím vašeho těla, přijďte zharmonizovat vaše základní čakry (rotující energetická centra v těle). Základních čaker je celkem 7. Na sedmi samostatných ucelených seminářích (můžete je navštěvovat jednotlivě) se dozvíte zajímavosti o celém systému čaker a jejich vlivu na váš život.

Pomocí dechových technik a jednotlivých ásan budeme postupně dávat do rovnováhy každou ze sedmi základních čaker, tím zvýšíte svoji energii a vitalitu. Zároveň se budeme zamýšlet nad tím, jak čakry ovlivňují naše vlastnosti, náš pohled na svět, budeme pracovat sami se sebou, budeme zkoumat sami sebe, budeme k sobě přistupovat s respektem a láskou.

Každá lekce bude zakončena relaxací a krátkou meditací, zaměřenou na danou čakru.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, budeme postupovat krok za krokem, vždy jednou měsíčně na prodloužené dvouhodinové lekci / semináři.

Ke každé čakře obdržíte souhrn informací v písemné podobě přímo na lekci. Můžete se těšit na spoustu zajímavostí, které, jak věřím, ovlivní pozitivně váš život.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaše sebepoznání a vaši cestu a růst s jógou. 🌱

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: vybrané termíny jednotlivých seminářů

 

neděle 25. 2. 2024  17:30 – 19:30   – čtvrtá čakra

 

Lektor: Pavlína Sokolová

cena: 420 Kč / seminář