Chakra jóga

Zajímá vás energie proudící ve vašem těle? Chcete se naučit naslouchat svému tělu? Chcete lépe vnímat své emoce a pracovat s nimi? Chcete se dozvědět zajímavosti o systému čaker a jejich vlivu na váš život? Přijďte si vyzkoušet čakra jógu a poznejte sami sebe.

Na lekcích budete pracovat sami se sebou, naučíte se vnímat své tělo a své emoce. Naučíte se respektovat sami sebe.

Za pomoci správného dýchání a cvičení zaměřeného na jednotlivé čakry vycházejícího z kombinace jin a jang jógy úžasně protáhnete své tělo a zvýšíte jeho pružnost. Zlepšíte si hybnost svých kloubů, posílíte střed těla, a tím zlepšíte stav své páteře a budete se cítit lépe. Každá lekce bude zakončena zklidňující blahodárnou relaxací.

Souhrn informací o čakrách budete postupně získávat v písemné podobě na jednotlivých lekcích.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, budeme postupovat krok po kroku, budeme respektovat sami sebe a naučíme se být tady a teď.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: čtvrtek 17:40–18:40 (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

1 760 Kč / 10 lekcí / lekce 60 min. + 1 lekce do jiného kurzu dle vašeho výběru

+ dárek dle vašeho výběru:

 audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

 audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 200 Kč

Zahájení nového kurzu: 6.1.2022, ale můžete se k nám přidat kdykoliv během roku pokud je v daném kurzu místo