Jóga s prvky fyzioterapie

Potřebujete se uvolnit, odpočinout si ale zároveň krásně protáhnout a posílit své tělo a udělat něco pro své zdraví? Přijďte si vyzkoušet jógu s prvky fyzioterapie.

Tato jemná podvečerní jóga je zaměřená na posílení středu těla – hlubokého stabilizačního systému (HSS), jako pevný základ pro zdravý pohyb a růst. Prohloubení vnímání těla v propojení s dechem. Součástí jógové praxe na těchto lekcích jsou dechové praktiky uvolňující napětí v těle, prvky aromaterapie a muzikoterapie zpříjemňující závěrečnou relaxaci. Na lekcích s ohledem na individuální potřeby klientů budeme také využívat jógové pomůcky (bolster, bločky, pásky), tak aby mohly být jednotlivé cviky vedeny ve zdravém a pohodlném nastavení. Postupně budeme od jednodušších pozic směřovat k náročnějším dle individuálních možností každého z vás.

Prvky fyzioterapie nám dávají možnost vnímat a aktivovat fyzickou schránku těla v propojením s jógou, to nám přináší poznání vlastního fyzického těla v širších souvislostech v propojení s dechem a emocemi. Za pozornost, kterou si na lekcích věnujete, se Vám Vaše tělo vřele odmění.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé bez rozdílu věku pro ty, kteří rádi objevují možnosti regenerace a síly vlastního fyzického těla.

Lekcemi vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet náš nový skvělý lektor a vynikající jogín Amaresh Michal Hamala.

 

Náš dárek pro vás  

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těším se na Vás

Amaresh Michal

Den a čas kurzu: úterý 17:30–18:45  (sál 2)

Lektor: Amaresh Michal Hamala

 1 680 Kč / 8 lekcí (75 min)

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 240 Kč

Zahájení nového kurzu: 23. 4. 2024

Kapacita na lekci maximálně 10 osob.

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny