ONLINE PŘEDNÁŠKY, VIDEOZÁZNAMY, KURZY A LEKCE

Svět se mění a my s ním. Všechny naše kurzy, přednášky, setkání, cvičení těla či ducha, dosud probíhaly v krásných zrcadlových sálech a ostatních přilehlých prostorách našeho s láskou a radostí vytvořeného a srdcem prostoupeného studia Sundara, kde jsme se mohli těšit ze vzájemné blízkosti a sdílet společnou radost z pohybu, tance a setkávání se. Osobní, vřelý a laskavý kontakt a přístup byl pro nás zásadní.

Bohužel nucené uzavření našich prostor a činnosti nám v této chvíli neumožňuje potkávat se osobně, a tak jsme se rozhodli zprostředkovat vám tolik potřebnou energii, radost, sdílení a setkávání se alespoň online. 🙂

Níže naleznete krásné akce a kurzy, které jsme pro Vás s velkou láskou připravili a přenesli s tou největší péčí do online podoby. Další budou postupně přibývat. Máme obrovskou radost ze všeho nově se pro Vás rodícího. 🙂

Pro Váš aktivní odpočinek, regeneraci, doplnění energie, radost, inspiraci, povzbuzení, vědomou cestu životem, vědomou laskavou cestu sami k sobě. ♥

ONLINE PŘEDNÁŠKY

VIDEOZÁZNAMY A AUDIOZÁZNAMY PŘEDNÁŠEK

CITLIVOST – JAK PROŽÍT KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT

Kateřina Ondrášková

​Citlivost se ve společnosti moc „nenosí“. Neučili nás s ní žít. Protože nerozumíme svému vnímání, snažíme se citlivost POTLAČIT. To vede ke zdravotním problémům a vyčerpání.

Už jen uvědoměním se člověku velmi uleví. Zjistíte, že nejste hypochondři, slabí jedinci nebo blázni, ale úžasní lidé s mimořádnými schopnostmi.

Chci číst dál o přednášce

ROZDÍL MEZI HODNÝM A ZODPOVĚDNÝM RODIČEM

Renáta Cholevíková ZDARMA

Výchova je složitý proces a jeho důležitou součástí je umění vzájemně si naslouchat a respektovat se. Jenže co to vlastně je respektovat? Kde je ta správná míra respektu jednoho k druhému?

Na počátku všeho je náš pocit. Pak přijetí, že naše děti nejsou hloupé a rozumí úplně všemu, co jim říkáme, i neříkáme. Avšak mnohdy nerozumí tomu, proč něco říkáme a něco jiného děláme. A tak … reagují po svém. A my se v tom často točíme s nimi a nerozumíme jeden druhému.

Chci číst dál o přednášce

PARTNER JAKO ZRCADLO

Renáta Cholevíková

Na přednášce jsou hezky, velmi jednoduše a srozumitelně vysvětleny základní principy toho, jak to ve vztazích (ne)funguje, kde si sami stojíte v cestě, kde jste příliš hodní, tiší, ohleduplní a vstřícní, či kde naopak lpíte, kde tlačíte, kde druhé rozčilujete nebo kde se bojíte.

Dostanete spoustu návodů, rad a tipů, jak vše uvést do praxe svého každodenního života, dále s tím sami pracovat a všechny vaše vztahy tak postupně zlepšovat, uzdravovat a harmonizovat.

Chci číst dál o přednášce

RITUÁLY A HRANICE – JISTOTA A BEZPEČÍ PRO VÁS A VAŠE DĚTI

Renáta Cholevíková

Rituály jsou pro náš rodinný život důležité. Vedle stability nám a našim dětem dávají pocit lásky, vzájemné sounáležitosti a radosti. Jsou aktivitou, prostřednictvím které ukazujeme dětem naše hodnoty, zvyky, zkušenosti a zároveň jim předáváme naše dědictví.

Chci číst dál o přednášce

POZNEJ SVŮJ ZDROJ, POZNEJ SEBE

Michaela Zdráhalová

Během přednášky vás Míša povede k vědomí svého skutečného Já, které je stálé, neměnné, svobodné, klidné a volné. Poznáním tohoto místa se člověk vymaňuje z bolesti a trápení a nalézá zdroj svého klidu. Kdo pozná svůj Zdroj, tomu se klid začne šířit i do celého projeveného života, změní mu postoje, jednání, smýšlení. Takový člověk ztratí důvod spěchat, přestává něčeho dosahovat, komukoli cokoli dokazovat a začíná život opravdově žít

Chci číst dál o přednášce

NEMOC – TĚLO A DUŠE NÁM VZKAZUJÍ

Renáta Cholevíková

Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdybychom neměli nemocné děti. Touha pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme – naše děti i ty nemoci.

Psychosomatická onemocnění jsou obvykle důsledkem toho, že duše ukrývá svá trápení.

Chci číst dál o přednášce

HYBRID ZVANÝ „MUŽENA“ ANEB JAK JSME SE DÍKY EMANCIPACI DOSTALY DO SLEPÉ ULIČKY

Renáta Cholevíková

Tam, kde končí fantazie ženy, její přání a požadavky, tam také končí smysluplný a naplněný vztah. A jak řekl Tomáš Baťa: „SKROMNÁ ŽENA = LÍNÝ MUŽ“.

Naučit se, jak vybalancovat mužskou a ženskou energii v těle i v páru je jedna z věcí, která nám přinese vnitřní rovnováhu.

Chci číst dál o přednášce

BACHA CHYBA

Renáta Cholevíková

Většina lidí má z vlastní chyby strach, a pokud nějakou udělají, snaží se jí ututlat. Je to dáno prostředím, ve kterém vyrostli.

Výzvou pro každého z nás je nebát se dělat chyby a nestydět se za ně. Naučit se chybu si přiznatpřijmout ji a následně opravit nebo se z ní poučit.

Chci číst dál o přednášce

VIDEO A ONLINE KURZY

ČCHI-KUNG PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kateřina Krištof Foltová

ČCHI-KUNG je jedním z hlavních pilířů Tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím harmonizace energie v těle přispívá ke zlepšení imunity, hormonální stability, lymfatického a cévního systému, posiluje činnost orgánů a trávení a mnoho dalšího.

Pohyby a jednotlivé cviky jsou jednoduše a snadno zapamatovatelné, nejsou fyzicky náročné a dají se přizpůsobit různým pohybovým omezením. Využívá dechových, protahovacích, uvolňovacích, auto-masážních či meditačních technik. 

Chci číst dál o kurzu

VIDEOLEKCE

Hrátky s miminky

HRÁTKY S MIMINKY – lekce

Kateřina Kučová

Lekce plná tipů nejen pro rodiče pečující o miminko do jednoho roku. Rozvíjejte psychomotoriku a socializaci miminka prostřednictvím aktivit s písničkami a říkadly.

Chci číst dál o lekci

čchi-kung

ČCHI-KUNG – lekce

Kateřina Krištof Foltová

Čchi-kung využívá různých cvičebních a dechových technik k harmonizaci toku energie Čchi. Všeobecně je praktikován jako cvičení pro zdraví, zvýšení energie a duševní pohodu. Pomáhá odstraňovat chronické bolesti zad, uvolňuje klouby a zvyšuje jejich pohyblivost, stabilizuje hormonální systém a mnoho dalšího.

Chci číst dál o lekci

SHAKTI NAAM JÓGA – lekce

Míša Matochová

Vyzkoušíte si dechová cvičení, která otevírají a čistí energii v těle, přináší do celého těla velké množství prány a pomáhají uvolnit negativní emoce. Protáhnete postupně všechny části těla, aktivujete imunitní systém, posílíte svou disciplínu a vytrvalost a zároveň zklidníte svou mysl. Díky tomu budete vidět jasněji a dělat správnější rozhodnutí.

Chci číst dál o lekci