SUNDARA

SUNDARA Slovo Sundara (सुदर ) je původně sanskrtský pojem, jehož význam je krásná, ušlechtilá, dobrá. V indickém kontextu má však toto slovo mnohem hlubší, posvátný, božský nebo duchovní význam, vztahující se k různým životním situacím.

Pojem Sundara jsme si vypůjčili pro její význam krásy. Krásy života, harmonie. Věříme, že krása je všude kolem nás. Jen stačí otevřít mysl, prožít ji, ocenit ji, odrážet ji a stát se její součástí. Budeme-li na ni myslet, budeme ji také tvořit. Budeme-li ji cítit, budeme ji také přitahovat. Budeme-li v ní věřit, promění se v realitu. A sami ji začneme odrážet.

Sundara. Křehká a jemná, nenápadný pocit. Její hlas je téměř nepostřehnutelným, je jako další kvalita ticha. Je jako onen vnitřní smích, blažený pocit, být na správném místě, ve správnou dobu. Je jako duha po bouři, jejíž krása tkví v tom, že se právě objevila a že za okamžik zmizí. Sundara. Je to pocit hlubokého spojení se vším a se všemi. Jako kdybychom zažívali tajnou intimitu se světem, určitou spoluvinu s časem. Je to jako relaxace, je to jako nezávazné pozorování. A celý svět se vleze do jednoho objetí – důvěra, jež vyplňuje existenci. Je to hluboké setkávání s prožitkem. A každodenní čas již není čekáním na něco, ale je prožíváním každého okamžiku. Cítíme jemná vlákna, jež nás protkávají a tvoří spojení mezi všemi našimi potřebami, jež jsme kdy cítili. Máme všechny věci světa, aniž bychom je museli vlastnit. Milujeme lásku, ne delirium být zamilován. Je jako by nás zaplavovalo moře tam, kde byla předtím jen poušť. Je to druh fascinace životem. Sundara. Sundara je krása života, harmonie. Sundara je krása návratu k sobě, je to krása prožitku, je to krásná inspirace, kde se nemožné stává realitou. Sundara. Pojďme ji spolu vnímat, prožívat, odrážet

SUNDARA a MY

Myšlenka založit pohybové a seberozvojové studio Sundara, láskyplný kreativní prostor, výjimečné a harmonické místo pro všechny, kteří chtějí společně sdílet radost z pohybu, tance a tvoření, se zrodila v roce 2014 v myslích Lenky a Pavly, i když ji jako svůj velký sen nosili v srdci již mnoho let. Cesta k realizaci byla poměrně náročná a dlouhá, ale touha a vůle vyhrála. Studio se stalo skutečností na podzim roku 2016, mimo jiné díky skvělé spolupráci s týmem úžasných a talentovaných lektorů a přátel.

SUNDARA a VY

Studio je v krásných nově zrekonstruovaných prostorech. S láskou a péčí jsme pro Vás vytvořili klidné, harmonické a kreativní místo s přátelskou rodinnou atmosférou a individuálním přístupem, kde si můžete aktivně odpočinout, zklidnit mysl, načerpat energii a inspirovat se. Nabízíme různorodé kurzy jako je břišní tanec, různé typy jógy, SM systém, pilates, kompenzační cvičení, cvičení pro těhotné, cvičení pro rodiče s dětmi a miminky, montessori kurzy, dětské taneční kurzy, cvičení pro seniory, cvičení s míči, kruhový trénink a další spřátelené aktivity (tvůrčí dílny, sebe-rozvojové přednášky, semináře a kurzy, muzikoterapii, arteterapii, koncerty). Dále nabízíme poradenské služby (výživové poradenství a pohybová diagnostika).
Veškeré služby jsou vedené kvalitními, certifikovanými lektory s letitými zkušenostmi. V našem rozvrhu naleznete otevřené lekce i uzavřené kurzy různých úrovní pokročilosti a zaměření pro děti i dospělé; v akcích pak tematické a seberozvojové workshopy, semináře a přednášky. Ke každému návštěvníkovi přistupujeme přátelsky, laskavě a individuálně a snažíme se vyjít vstříc každému bez ohledu na lidské odlišnosti.
Sundara je kreativní místo pro pohyb… Pohyb těla, mysli i ducha… Je to především přátelské a láskyplné místo určené k setkávání s druhými lidmi a se sebou samými.