PRONÁJEM

Pokud se Vám prostory našeho studia líbí a vyhovují Vám, nabízíme možnost pronájmu tanečního a jógového sálu, přednáškové místnosti, terapeutovny a masérny.

Všechny prostory jsou krásně zrekonstruované, skvěle vytápěné a moderně zařízené. Taneční zrcadlový sál s prosklenou stěnou na terasu a výhledem na stromy do parku má rozlohu 57 m2, je vybaven moderní hudební aparaturou, klimatizací a vyzdobený posvátnou geometrií – nádherným velkým ručně vyráběným dřevěným květem života. K dispozici jsou karimatky, bolstery, meditační bobky, deky a polštářky. Zrcadla je v případě potřeby možno zakrýt.

Krásný nový útulný jógový zrcadlový sál s velkými okny do parku má rozlohu 50 m2 a je také vybaven moderní hudební aparaturou. K dispozici jsou opět karimatky, bolstery, meditační bobky, deky, polštářky a také jógové cihličky a jógové popruhy.

Přednášková místnost je vybavena projektovým plátnem, stolečkem pro přednášejícího, sedačkou a příjemným ratanovým posezením pro 12 – 30 osob. Je ale možné sedět i na koberci a polštářcích, které jsou k dispozici. I tato místnost je vyzdobená krásným dřevěným květem života a harmonizujícími nástěnnými obrazy, dekoracemi a svíčkami. Součástí je také malá kuchyňka, se základním nádobím, kde je možnost uvaření kávy, čaje či nachystání pohoštění.

K dispozici je také nově zrekonstruované sociální zázemí se sprchou, toaletou, šatnou a recepcí.

Naše studio je vytvořené s láskou a duší a dýchá velmi jemnou ženskou energií. Je útulné, komorní, klidné a světlé, provoněné čistě přírodními éterickými oleji a prosycené radostnou vřelou atmosférou a láskyplnou laskavou energií.

Velice nám záleží na tom, aby lidé, kteří k nám chodí, se u nás cítili co nejpříjemněji. Aby pro ně Sundara nebyla jen prostor, kam chodí cvičit, ale místo, kam přichází opravdu rádi a kam se těší. Aby se pro ně stala oázou klidu a harmonie, ze které odchází odpočatí, zklidnění, s úsměvem a skvělou náladou. Místo, které je bude léčit, harmonizovat, obohacovat a probouzet v nich radost. Místo, které je bude přivádět k sobě samým, ke svému tělu, své duši, do svého středu a lásce k sobě samým.

Více fotografií studia k nahlédnutí zde v albu na facebooku Studia Sundara.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@sundara.cz nebo 723 294 939.