Hatha jóga

Potřebujete se uvolnit, odpočinout si a zároveň protáhnout své tělo? Přijďte si vyzkoušet hatha jógu. Lekce Hatha jógy jsou pomalejšího a klidnějšího charakteru, kde se potkáte sami se sebou, uvolníte mysl, protáhnete a uvolníte své fyzické tělo, zaměříte se na dech a vyzkoušíme si i dechová cvičení, které k józe patří. Lekce Hatha jógy Vás uklidní, vynese z hektického dne a stresu…

Na začátku lekce protáhneme tělo, aby bylo schopno vydržet a uvolnit se v asánach které budou následovat. Některé pokročilé Asány můžou být i výzvou, ale jóga nám ukazuje, že i v těchto pozicích je třeba zklidnit naši mysl a soustředit se na svůj dech. Samozřejmě se nejprve naučíme základní jógové pozice a postupem času se vypracujeme k pozicím složitějším.
 

Na závěr nás čeká příjemná a regenerující relaxace s meditací

 

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Tereza Růžička. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé, budete postupovat krok po kroku, naučíte se respektovat a vnímat své tělo a být tady a teď.

 

Náš dárek pro vás 🎁 

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těším se na Vás

Tereza

en a čas kurzu:

pondělí 19-20:15

středa 19-20:15

Lektor: Tereza Růžička

 2 100 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 240 Kč

Zahájení nového kurzu: středa 13. 3. 2024 a pondělí 15. 4. 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny