Jemná flow jóga

Potřebujete se uvolnit, odpočinout si a zároveň protáhnout své tělo? Přijďte si vyzkoušet jemnou flow jógu. Tento jemný a plynulý styl jógy vám pomůže odreagovat mysl a uvolnit tělo od všedních starostí a únavy po náročném pracovním týdnu. Jemně a příjemně se protáhnete od hlavy až k patě, uvědomíte si plně přítomnost a sebe, vystoupíte s každodenního shonu a naladíte se na odpočinek a víkend.

Flow jóga je založena na plynulém přechodu mezi jednotlivými pozicemi v souladu s našim dechem. Při cvičení je každý přechod a každá pozice doprovázena plynulým dýcháním, kdy jsme svým vlastním dechem unášeni z jedné pozice do druhé. Tím dochází k plnému propojení těla i mysli a k intenzivnějšímu zážitku ze samotného cvičení. Správné prodýchání každé pozice nám umožňuje uvědomit si a důkladně procítit spojení pohybu a dechu.

Na lekcích si protáhneme tělo, posílíme střed, ukotvíme mysl, necháme odejít to staré co už nám neslouží a vytvoříme prostor pro nové. Podpoříme imunitu, harmonii a rovnováhu, jak na podložce, tak i v životě.

Na závěr nás čeká příjemná a regenerující relaxace

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Tereza Růžička. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé, budete postupovat krok po kroku, naučíte se respektovat a vnímat své tělo a být tady a teď.

 

Náš dárek pro vás 🎁 

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těším se na Vás

Tereza

Den a čas kurzu: připravujeme

Lektor: Tereza Růžička

 1 890 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 220 Kč

🏵

Zahájení nového kurzu: 2023

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊