KURZY

Všechny naše kurzy probíhají v krásném novém zrcadlovém sále s prosklenou stěnou na terasu a výhledem na stromy do parku, vybaveném moderní aparaturou a vyzdobeném posvátnou geometrií – nádherným ručně vyráběným dřevěným květem života, který zvyšuje vibrace v místnosti, harmonizuje a léčí.

Naše s láskou a radostí vytvořené studio je pro Váš aktivní odpočinek jako dělané a určitě si jej zamilujete. Je útulné, komorní, klidné a světlé. Je provoněné čistě přírodními éterickými oleji a prosycené radostnou vřelou atmosférou a láskyplnou energií.

Velice nám záleží na tom, abyste z každého kurzu a každé lekce získali maximum po všech stránkách a na všech úrovních. Proto je pro nás výběr lektorů s přátelským, individuálním a profesionálním přístupem zásadní. Lektorů, kteří svou práci dělají srdcem a nadšeně předávají lidem své cenné zkušenosti, vědomosti a dovednosti. Zároveň je podmínkou odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti.

Chceme abyste se u nás cítili co nejpříjemněji. Aby pro Vás Sundara nebyla jen prostor, kam chodíte cvičit, ale místo, kam přicházíte opravdu rádi a kam se těšíte. Aby se pro Vás stala oázou klidu a harmonie, ze které odcházíte odpočatí, zklidnění, s úsměvem a skvělou náladou. Místo, které Vás bude léčit, harmonizovat, obohacovat a probouzet ve Vás radost. Místo, které Vás bude přivádět k sobě samým, ke svému tělu, své duši, do svého středu a lásce k sobě samým. Místo pro Vaši meditaci pohybem… 

Aktuální kurzy ve studiu Sundara

BALANČNÍ A POSILOVACÍ CVIČENÍ

BATOLATA V AKCI 1-3 ROKY

BODYFORMING

/index.php/dana-bajgarova/

BŘIŠNÍ TANEC

BŘIŠNÍ TANEC – DĚTI

/index.php/dana-bajgarova/

DAFLEX SYSTÉM

EXPLOZE ŽENSKOSTI

 FAT BURNER

FITNESS KALANETIKA

GRAVID JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

HRÁTKY S DĚTMI OD 3 MĚSÍCŮ

/index.php/dana-bajgarova/

JÓGA PRO MAMINKY S DĚTMI

KOMPENZAČNÍ JÓGA

PILATES CLINIC METHOD

KRUHOVÝ TRÉNINK

/index.php/dana-bajgarova/

PORTDEBRAS

PILATES

/index.php/dana-bajgarova/

POWER JÓGA

PŘÍPRAVA K PORODU

SM SYSTÉM

 SLUNÍČKA – DĚTI 7-9 LET

SVĚTLUŠKY – DĚTI 3-6 LET

STRONG BY ZUMBA AFRICA

 ŠTĚSTÍČKA – DĚTI 2-4 ROKY

/index.php/dana-bajgarova/

TABATA

ZDRAVÁ ZÁDA

/index.php/dana-bajgarova/

ZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU

Tyto kurzy probíhají formou workshopů

HAVAJSKÉ TANCE

INTUITIVNÍ TANEC

LATINO FOR LADIES

Rezervovat kurz

BATOLATA V AKCI 1-3 rokyBODYFORMINGBŘIŠNÍ TANECBŘIŠNÍ TANEC - DĚTICVIČENÍ NA BOSUDAFLEX SYSTÉMEXPLOZE ŽENSKOSTIFAT BURNERFITNESS KALANETIKAGRAVID JÓGAHAVAJSKÉ TANCEHRÁTKY S DĚTMI OD 3 MĚSÍCŮINTUITIVNÍ TANECJÓGA PRO MAMINKY S DĚTMIKOMPENZAČNÍ JÓGAKRUHOVÝ TRÉNINKLATINO FOR LADIESPILATESPILATES CLINIC METHODPORTDEBRASPOWER JÓGAPŘÍPRAVA K PORODUSLUNÍČKA - DĚTI 7-9 LETSM SYSTÉMSTRONG BY ZUMBA AFRICASVĚTLUŠKY - DĚTI 3-6 LETŠTĚSTÍČKA - DĚTI 2-4 ROKYTABATAZDRAVÁ ZÁDAZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU