KURZY

Všechny naše kurzy probíhají v krásném novém klimatizovaném zrcadlovém sále s prosklenou stěnou na terasu a výhledem na stromy do parku. Sál je vybavený moderní zvukovou aparaturou a vyzdobený posvátnou geometrií a silovými předměty – nádherným ručně vyráběným dřevěným květem života, léčivými minerály z pyramid v Bosně a symbolickými malbami. Tyto překrásné živoucí předměty zvyšují vibrace a energii v místnosti, harmonizují a léčí.

Naše s láskou a radostí vytvořené a stále vědomě opečovávané studio je pro Váš aktivní odpočinek, regeneraci a doplnění energie jako dělané a určitě si jej vaše srdce zamiluje. Je útulné, komorní, klidné, světlé… provoněné čistě přírodními éterickými oleji a prosycené radostnou vřelou atmosférou a láskyplnou energií.

Velice nám záleží na tom, abyste z každého kurzu a každé lekce získali maximum po všech stránkách a na všech úrovních. Proto je pro nás výběr lektorů s kvalitním odborným vzděláním, dlouholetými zkušenostmi a zároveň profesionálním, přátelským, otevřeným, laskavým přístupem a empatií opravdu zásadní. Lektorů, kteří souzní s naším záměrem, nastavením a atmosférou, energií a duchem studia. Lekcemi Vás tedy budou provázet úžasné ženy, krásné bytosti, které svou práci dělají srdcem, nadšeně s Vámi sdílejí svou radost a vášeň z pohybu či tance a laskavou bezpečnou formou Vám předávají své cenné zkušenosti, vědomosti a dovednosti. 

Chceme abyste se u nás cítili co nejpříjemněji. Aby pro Vás Sundara nebyla jen prostor, kam chodíte cvičit a vzdělávat se na přednášky a semináře, ale místo, kam přicházíte opravdu rádi a kam se celou bytostí těšíte. Aby se pro Vás stala živou vodou, láskyplnou oázou klidu a harmonie, ze které odcházíte odpočatí, zklidnění, s úsměvem a skvělou náladou. Místo, které Vás bude léčit, harmonizovat, obohacovat, inspirovat a probouzet ve Vás radost ze života. Místo, které Vás bude přivádět k vědomému kontaktu se svým tělem, svou myslí, duší a svým středem. Místo, které Vám bude v životě pomáhat nalézat uvolnění, zdraví, harmonii a vnitřní klid. Místo, které Vás bude podporovat v celoživotním objevování, poznávání a prohlubování naši sebelásky, sebedůvěry, sebehodnoty, svobody, vyrovnanosti, vnitřní pravdy, síly, přirozenosti a také vděčnosti, obdivu, pochopení, soucitu, laskavosti, vlídnosti a lásky k našemu krásnému tělu, k sobě samým a tím i ke všem ostatním, celému našemu životu a životu jako celku.

Místo pro Vaši meditaci pohybem… 

Aktuální kurzy ve studiu Sundara

BATOLATA V AKCI 1-3 ROKY

BODYFORMING

/index.php/dana-bajgarova/

BŘIŠNÍ TANEC

/index.php/dana-bajgarova/

CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ TĚLO A ZÁDA – DAFLEX

DĚTSKÝ TANEČNÍ TÝM –
DĚTI OD 8 LET

 

EXPLOZE ŽENSKOSTI

 FAT BURNER

GRAVID JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

HRÁTKY S DĚTMI OD 3 MĚSÍCŮ

/index.php/dana-bajgarova/

JEMNÁ RELAXAČNÍ JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

JÓGA PRO MAMINKY S DĚTMI

KOMPENZAČNÍ JÓGA

KRUHOVÝ TRÉNINK

PILATES

PILATES CLINIC METHOD

/index.php/dana-bajgarova/

PORTDEBRAS

/index.php/dana-bajgarova/

POWER JÓGA

PŘÍPRAVA K PORODU

SM SYSTÉM

SVĚTLUŠKY MINI – DĚTI 3-5 LET

SVĚTLUŠKY – DĚTI 6-8 LET

 ŠTĚSTÍČKA – DĚTI 2,5-4 ROKY

/index.php/dana-bajgarova/

TABATA

TAJČI – ČCHI KUNG

TANEČNÍ MIX – DĚTI OD 6 LET

VINYASA JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

ZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU

Pravidelné workshopy

JEMNÁ JÓGA S MUZIKOTERAPIÍ

CELOSTNÍ MUZIKOTERAPIE

ŠKOLA TAROTU – CESTA SEBEPOZNÁNÍ

HAVAJSKÉ TANCE

INTUITIVNÍ TANEC