KURZY

Všechny naše kurzy probíhají v krásných dvou sálech – vymazleném útulném jógovém sále s velkými okny do parku a velkém světlém klimatizovaném zrcadlovém sále s prosklenou stěnou na terasu a výhledem na stromy do parku. Oba sály jsou vybavené moderní zvukovou aparaturou a vyzdobené posvátnou geometrií, minerály, svíčkami a polštářky. K dispozici pro vás máme samozřejmě měkounké deky, profesionální karimatky a další pomůcky.

Naše s láskou a duší vytvořené a stále vědomě opečovávané studio je pro Váš aktivní odpočinek, regeneraci a doplnění energie jako dělané a určitě si jej vaše srdce zamiluje. Je útulné, rodinné, klidné a harmonické… provoněné čistě přírodními éterickými oleji, prolnuté radostnou vřelou atmosférou a dýchající jemnou laskavou energií.

Velice nám záleží na tom, abyste z každého kurzu a každé lekce získali maximum po všech stránkách a na všech úrovních. Proto je pro nás výběr lektorů s kvalitním odborným vzděláním, dlouholetými zkušenostmi a zároveň profesionálním, přátelským, otevřeným, laskavým přístupem a empatií opravdu zásadní. Lektorů, kteří souzní s naším záměrem, nastavením a atmosférou, energií a duchem studia. Lekcemi Vás tedy budou provázet úžasné ženy, krásné bytosti, které svou práci dělají srdcem, nadšeně s Vámi sdílejí svou radost a vášeň z pohybu či tance a laskavou bezpečnou formou Vám předávají své cenné zkušenosti, vědomosti a dovednosti.

Chceme, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji. Aby pro Vás Sundara nebyla jen prostor, kam chodíte cvičit či tančit a vzdělávat se na přednášky a semináře, ale místo, kam přicházíte opravdu rádi a kam se celou bytostí těšíte. Aby se pro Vás stala živou vodou, láskyplnou oázou klidu a harmonie, ze které odcházíte odpočatí, zklidnění, s úsměvem na tváři i uvnitř a skvělou náladou. Místo, které vás bude léčit, obohacovat, inspirovat a probouzet ve Vás radost ze života, které Vás bude přivádět k vědomému kontaktu se svým tělem, svou myslí, duší a svým vnitřním zdrojem. Místo, které Vám bude pomáhat nalézat uvolnění, zdraví, harmonii, vnitřní klid, spokojenost a rovnováhu v životě, a bude vás podporovat v celoživotním objevování a prohlubování sebelásky, sebedůvěry, sebehodnoty, svobody, vyrovnanosti, vnitřní pravdy, síly, přirozenosti a také vděčnosti, laskavosti, vlídnosti a lásky k našemu krásnému tělu, k sobě samým a tím i ke všem ostatním, celému našemu životu a ŽIVOTU jako celku.

Místo pro Vaši meditaci pohybem…

Aktuální kurzy ve studiu Sundara

BATOLATA V AKCI 1–3 ROKY

/index.php/dana-bajgarova/

BŘIŠNÍ TANEC

DANCE MIX – DĚTI 6–15 LET

EXPLOZE ŽENSKOSTI – TANEČNÍ MIX

 FITNESS DANCE

/index.php/dana-bajgarova/

GOKIDS ENGLISH PRO DĚTI OD 6 MĚSÍCŮ DO 3 LET

GRAVID JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

HAPPY JÓGA PRO DĚTI

HATHA JÓGA

/index.php/dana-bajgarova/

HRÁTKY S MIMINKY 2–12 MĚSÍCŮ

BODY CLASS

/index.php/dana-bajgarova/

JÓGA PRO MAMINKY S DĚTMI

JÓGA PRO RADOST

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA A VITALITU

JÓGA PRO ŽENY

/index.php/dana-bajgarova/

JÓGA S PRVKY FYZIOTERAPIE

KRUHOVÝ TRÉNINK

KUNDALINI JÓGA

MALÝ MUZIKANT – DĚTI OD 1,5 LET

PILATES

PILATES CLINIC

/index.php/dana-bajgarova/

POWER JÓGA

ROZVÍJÍM SE – MIMINKA 2-6 MĚSÍCŮ

 SHAKTI NAAM JÓGA

SM SYSTÉM

SVĚTLUŠKY – DĚTI 4-7 LET

TVAROVÁNÍ TĚLA

YIN JÓGA

ZDRAVÁ ZÁDA S FYZIOTERAPEUTKOU

ZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU

DÁRKOVÝ POUKAZ

Vzdělávací kurzy

PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA S DULOU

NUMEROLOGIE I.

NUMEROLOGIE II.

JEDNODENNÍ PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA PRO PÁRY

ZÁKLADNÍ KURZ KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Videokurzy

SVĚTLUŠKY TANČÍ – DĚTI 4-10 LET

ČCHI-KUNG – ČÍNSKÉ ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

PRO POHODOVÉ TĚHOTENSTVÍ A POROD

Pravidelné workshopy

JÓGA SE ŠTĚŇÁTKY – PET TERAPIE

LÉČIVÉ TÓNY – RELAXACE

GONGOVÝ MEDITAČNÍ KONCERT

ČAKRA JÓGA

OBLIČEJOVÁ JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

YIN A JANG JÓGA  A TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA