Batolata v akci – cvičení pro maminky a děti

Maminky, chcete si se svým malým pokladem zacvičit a zároveň se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči? Přijďte na kurz cvičení pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let.

Metodou hraní, cvičení, zpívání, říkanek, překonávání překážek a fixování nových návyků podporujeme zdravý vývoj dětí. Básničky, písničky, říkanky podporují rozvoj řeči a vnímání rytmu. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení je baví. Zábavnou formou a s motivací na cíl vedeme děti k překonávání různých nástrah, překážek a rozvíjení nových pohybových dovedností.

Aby se naučily něco nového, je důležité zapojování všech 5 smyslů. I to máme na paměti a používáme k tomu speciálně uzpůsobené metody. Tvořivé lekce jsou vedeny úžasnou ženou, zkušenou lektorkou a terapeutkou Janou Kuchařovou z TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti.

Batolátka v akci je nezapomenutelné místo, kde vzniká plno originálních pohybových nápadů. Místo, kde zažijete ty jedinečné chvíle spolu. Využijte naše kvalitní zázemí a věnujte se naplno svým dětem, společně s námi. Vaše děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů. 🙂

Naše moto je: ,,To nejcennější co máme je v nás.“

Na Vaše princezny a prince se těší ♥

Jane

 

Den a čas kurzu: pondělí nebo středa 10–11 h

Lektor:  Jana Kuchařová

1 190 Kč / 10 lekcí

+ 1 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

nebo

2 190 Kč / 20 lekcí

+ 2 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

Zahájení kurzů: 2. ledna 2019 a 7. ledna 2019

Do kurzů se k nám můžete přidat kdykoliv během celého roku.