ROZVRH

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
osho dynamická meditace
07:15
08:15
sál 1

pilates clinic method
08:30
09:25
sál 1

kraniosakrální jóga
09:00
10:25
sál 2

jóga pro maminky s dětmi
s Janou
09:35
10:30
sál 1

jóga pro maminky s dětmi
s Janou
10:45
11:40
sál 1

gravid jóga
s Janou
11:50
12:50
sál 1
08:00
fitness dance
08:15
09:15
sál 1
tvarování těla
08:15
09:15
sál 1
interval aero
08:15
09:15
sál 1


09:00
10:00
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
11:00
hrátky s miminky
11:00
11:45
sál 1
12:00
13:00
14:00
jóga pro maminky s dětmi
s Pavlínou
14:30
15:25
sál 1

jóga pro radost
15:50
16:50
sál 1

gravid jóga
s Pavlínou
16:15
17:15
sál 2


s jógou v kondici
17:30
18:45
sál 2

kruhový trénink
18:00
18:55
sál 1
dance mix
14:50
15:50
sál 1
15:00
světlušky - děti
mini
15:30
16:15
sál 2

světlušky - děti
pokročilé
16:15
17:00
sál 2


břišní tanec
17:40
19:00
sál 1
jóga pro radost
15:50
16:50
sál 1
16:00
gravid jóga
s Pavlínou
16:20
17:20
sál 2

zdravotní cvičení
17:00
17:55
sál 1

chakra jóga
17:40
18:40
sál 2

kruhový trénink
18:00
18:55
sál 1
17:00
power jóga
17:00
17:55
sál 1
sm systém
17:00
17:50
sál 1
18:00
kundalini jóga
18:00
19:30
sál 2

kraniosakrální jóga
18:15
19:40
sál 1

osho kundalini meditace
19:45
20:45
sál 1
kompenzační jóga
18:00
19:00
sál 1
19:00
pilates
19:00
20:00
sál 2

břišní tanec
19:15
20:35
sál 1
čchi-kung
19:15
20:30
sál 1
s jógou v kondici
19:00
20:15
sál 2

exploze ženskosti
19:15
20:35
sál 1
20:00

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1

Pondělí

Středa

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
břišní tanec
17:40
19:00
sál 1
18:00
19:00
břišní tanec
19:15
20:35
sál 1
20:00

Pondělí

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
čchi-kung
19:15
20:30
sál 1
20:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
dance mix
14:50
15:50
sál 1
15:00

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
exploze ženskosti
19:15
20:35
sál 1
20:00

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
fitness dance
08:15
09:15
sál 1
09:00

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11:00
gravid jóga
s Janou
11:50
12:50
sál 1
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
gravid jóga
s Pavlínou
16:15
17:15
sál 2
gravid jóga
s Pavlínou
16:20
17:20
sál 2
17:00

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11:00
hrátky s miminky
11:00
11:45
sál 1

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
chakra jóga
17:40
18:40
sál 2
18:00

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
interval aero
08:15
09:15
sál 1
09:00

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
jóga pro maminky s dětmi
s Janou
09:35
10:30
sál 1

jóga pro maminky s dětmi
s Janou
10:45
11:40
sál 1
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
jóga pro maminky s dětmi
s Pavlínou
14:30
15:25
sál 1
15:00

Pondělí

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
jóga pro radost
15:50
16:50
sál 1
jóga pro radost
15:50
16:50
sál 1
16:00

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
kompenzační jóga
18:00
19:00
sál 1

Pátek

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
kraniosakrální jóga
09:00
10:25
sál 2
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kraniosakrální jóga
18:15
19:40
sál 1
19:00

Úterý

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
kruhový trénink
18:00
18:55
sál 1
kruhový trénink
18:00
18:55
sál 1

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
kundalini jóga
18:00
19:30
sál 2
19:00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
osho dynamická meditace
07:15
08:15
sál 1
08:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
osho kundalini meditace
19:45
20:45
sál 1
20:00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
pilates
19:00
20:00
sál 2

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
pilates clinic method
08:30
09:25
sál 1
09:00

Úterý

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
power jóga
17:00
17:55
sál 1

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
s jógou v kondici
17:30
18:45
sál 2
18:00
19:00
s jógou v kondici
19:00
20:15
sál 2
20:00

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
sm systém
17:00
17:50
sál 1

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
světlušky - děti
mini
15:30
16:15
sál 2

světlušky - děti
pokročilé
16:15
17:00
sál 2
16:00

Úterý

No events hours available!
No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
tvarování těla
08:15
09:15
sál 1
09:00

Středa

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
zdravotní cvičení
17:00
17:55
sál 1

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
09:00
10:00
No events available!