Znakujeme se zpěvem a hrou

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? Znakování je řečí miminekrozvíjí zvídavost, intelekt i emoce. Je to snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit.

V kurzu se vaše dítě naučí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce, je trvá 45 minut. V průběhu lekce se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená pro děti ve věku od 6 do 24 měsíců zajístí, že děti kurz baví, udrží pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

Přijďte se dozvědět, jak podpořit přirozený rozvoj řeči vašeho miminka. Na kurzu se dozvíte vše potřebné a získáte výukové materiály na doma pro vás i vaše dítě.

Kurz vede skvělá lektorka Ing. Kateřina Kučová, která miluje děti a specializuje se na rannou komunikaci a znakování miminek.

Počet míst je omezen.

Reportáž pro lifestylový pořad pro ženy TOP Relax

 

Fotky z předchozích kurzů zde.

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče “KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ” od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete na odkazech https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

Těší se na Vás ♥

Katka

Den a čas kurzu: pátek 8:30–9:15 (Znakování 2, sál 2), 11:00–11:45 (Znakování 1, sál 1)

Lektor: Mgr. Kateřina Kučová

1 200 Kč / 6 lekcí (lektorné + materiály + licenční poplatky odváděné centrále GoKids)

+ audio kniha Kiliánovo tajemství od spisovatelky Ester Davidové jako dárek 

Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.