SM systém

Sedavé zaměstnání a bolest zad. Každodenní stres a ztuhlost svalů, blokace krční páteře, migrény. Nebo vyhřezlá ploténka. Říká vám to něco? Potom neváhejte a přijďte na lekce rehabilitační a regenerační metody zvané SM systém, které vytvořil MUDr. Richard Smíšek (SM – stabilizace a mobilizace páteře).

Díky unikátnímu objevu „spirální stabilizace páteře“ se podařilo vyvinout účinný pohybový program, který používá v každém cviku všechny důležité prvky najednou: posilování, stabilizaci, protahování, relaxaci, koordinaci a rovnováhu. Cvičení vyrovnává páteř do střední linie a protahuje ji vzhůru. Tato velmi účinná metoda působí jako prevence proti bolestem zad, regeneruje meziobratlové ploténky, zlepšuje držení těla a posiluje ochablé břišní a zádové svalstvo. Metoda představuje aktivní pohyb paží nebo nohou pomocí elastického lana. Díky tomu se provádí rozsáhlé pohyby končetin, zapojuje se šikmý a příčný sval břišní a páteř se protahuje směrem vzhůru.

Cvičení může probíhat skupinově či individuálně a jeho náročnost je přizpůsobována každému individuálně a dle potřeb. Cvičí se bosky a v pohodlném oblečení.

Lekce SM Systému u nás vede vynikající lektorka a specialistka na pohyb, pohybovou diagnostiku a nápravu zad s dlouholetými zkušenostmi Mgr. Dana Bajgarová.

Na fotky z předchozích kurzů se můžete podívat zde.

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Dana

Den a čas kurzu: pátek začátečníci 17–17:50 (sál 1) od 4.2.2022
pokročilí 16–16:50 (sál 1)

Lektor:  Mgr. Dana Bajgarová

1 850 Kč / 10 skupinových lekcí + 1 individuální lekce

+ dárek dle vašeho výběru:

 audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

(lekce trvá 50 minut)

 

možnost individuální lekce dle objednání

(lekce trvá 30 minut)

290 Kč / 1 lekce

810 Kč / 3 lekce (lekce 270 Kč)

1 290 Kč / 5 lekcí (lekce 258 Kč)

2 390 Kč / 10 lekcí (lekce 239 Kč)

nebo

měření tělesných hodnot s konzultací 230 Kč

Rezervace individuálních lekcí a měření u paní Mgr. Bajgarové na 606 508 909

 

Zahájení nových kurzů: 4.2.2022 začátečníci

Nechcete čekat? Chcete pro své tělo něco udělat hned? Chcete se s lektorkou a cvičením seznámit?

Za symbolickou cenu 100 Kč za jednu lekci (nebo 160 Kč za dvě lekce) je pro vás připravena videolekce. Lekce vám zůstanou.