S jógou v kondici

Potřebujete se uvolnit, odpočinout si a zároveň protáhnout své tělo? Přijďte si vyzkoušet jógu. 🙂

Na těchto lekcích se naučíte uvolnit tělo i mysl. Naučíte se správně dýchat a osvojíte si plný jógový dech i dech udžají. Protože dech je základ života.

Využitím kombinace skvělé jin a jang jógy protáhnete své tělo a zvýšíte jeho pružnost, zlepšíte hybnost svých kloubů, posílíte střed těla, a tím zlepšíte stav své páteře. Závěr bude patřit příjemné zklidňující relaxaci a krátké jednoduché meditaci, ve které si vyzkoušíte práci se svou myslí, která má obrovský tvůrčí a uzdravující potenciál pro celou naši bytost.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, budete postupovat krok po kroku, naučíte se respektovat a vnímat své tělo a být tady a teď.

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těším se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: pondělí 17:30-18:45 (sál 2)

čtvrtek 19:00–20:15 (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

1 690 Kč / 10 lekcí / lekce 75 min.

+ dárek dle vašeho výběru:

 audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

 audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 200 Kč

Zahájení nového kurzu: 6. září a 9. září 2021