S jógou v kondici

Potřebujete se uvolnit, odpočinout si a zároveň protáhnout své tělo? Přijďte si vyzkoušet jógu. 🙂

Na těchto lekcích se naučíte uvolnit tělo i mysl. Naučíte se správně dýchat a osvojíte si plný jógový dech i dech udžají. Protože dech je základ života.

Využitím kombinace skvělé jin a jang jógy protáhnete své tělo a zvýšíte jeho pružnost, zlepšíte hybnost svých kloubů, posílíte střed těla, a tím zlepšíte stav své páteře. Závěr bude patřit příjemné zklidňující relaxaci a krátké jednoduché meditaci, ve které si vyzkoušíte práci se svou myslí, která má obrovský tvůrčí a uzdravující potenciál pro celou naši bytost.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Kurzem vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaši cestu a růst s jógou.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé, budete postupovat krok po kroku, naučíte se respektovat a vnímat své tělo a být tady a teď.

 

Náš dárek pro vás 🎁 

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těším se na Vás

Pavlína

Den a čas kurzu: čtvrtek 19:00–20:15  (sál 2)

Lektor: Pavlína Sokolová

 2 100 Kč / 10 lekcí (75 min)

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 230 Kč

🏵

Zahájení nového kurzu: 16. 11. 2023

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊