Cvičení na velkých a malých míčích

Cvičení na míčích patří k tzv. balančním cvičením. Jde o zábavnou formu dynamického skupinového cvičení, kde se jako pomůcky využívají velké a malé míče (fitbally a overbally). Jakmile použijete míč, budete muset dvojnásobně zabrat, protože míč vnese do cvičení prvek nestability, tělo musí neustále kompenzovat nepřetržité změny rovnováhy během cvičení, a tím dochází k posilování hlubokého vnitřního svalstva. Míč se využívá nejen v sedu, ale také v dalších polohách jako je leh na zádech, na břiše či ve stoji. Cílem cvičení je zlepšit stabilizaci páteře a ovlivnit pohyblivost páteře a končetin. Toto cvičení není zaměřeno jako zdravotní cvičení a není proto vhodné pro ty, co mají problémy se zády či pohybovým aparátem.

Přijďte si dát s naší úžasnou dlouholetou cvičitelkou a lektorkou Dagmar Zavadilovou pořádně pravidelně do těla, vybít ze sebe všechen stres a cítit se jako znovuzrození!🙂

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace… Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Dáša

Den a čas kurzu: úterý 16:30–17:25

Lektor: Dagmar Zavadilová

1 760 Kč / 10 lekcí + 1 lekce do jiného kurzu dle vašeho výběru

+ dárek dle vašeho výběru:

audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

audio Meditace na každý den terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

jednorázové vstupné 200 Kč

Zahájení nového kurzu: 4.1.2022, ale přidat se můžete kdykoliv během roku pokud je v daném kurzu místo