Cvičení na velkých a malých míčích

Cvičení na míčích patří k tzv. balančním cvičením. Jde o zábavnou formu dynamického skupinového cvičení, kde se jako pomůcky využívají velké a malé míče (fitbally a overbally). Jakmile použijete míč, budete muset dvojnásobně zabrat, protože míč vnese do cvičení prvek nestability, tělo musí neustále kompenzovat nepřetržité změny rovnováhy během cvičení, a tím dochází k posilování hlubokého vnitřního svalstva. Míč se využívá nejen v sedu, ale také v dalších polohách jako je leh na zádech, na břiše či ve stoji. Cílem cvičení je zlepšit stabilizaci páteře a ovlivnit pohyblivost páteře a končetin. Toto cvičení není zaměřeno jako zdravotní cvičení a neno proto vhodné pro ty, co mají problémy se zády či pohybovým aparátem.

Přijďte si dát s naší úžasnou dlouholetou cvičitelkou a lektorkou Dagmar Zavadilovou pořádně pravidelně do těla, vybít ze sebe všechen stres a cítit se jako znovuzrození!🙂

Náš dárek pro Vás

Navíc se také můžete těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester DavidovéVysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace… Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Dáša

Den a čas kurzu: úterý 16:30–17:30 (sál 1)

Lektor: Dagmar Zavadilová

1 390 Kč / 10 lekcí

2 590 / 20 lekcí

+ audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.