Jóga pro maminky po porodu a maminky s dětmi

Milé maminky, srdečně Vás zveme na speciální kurz jen pro Vás – Jógu pro maminky po porodu a maminky s dětmi, který probíhá pod vedením vynikající lektorky, masérky a kraniosakrální terapeutky Petry Čulíkové. Její klid a milý, trpělivý přístup Vám dá pocit maximálního uvolnění a bezpečí.

Kurz je uzpůsoben potřebám maminek, které jsou po porodu nebo doma s dětmi na mateřské, a které by si rády zacvičily, ale nemají hlídání nebo jednoduše své děti nechtějí „odkládat“. Je vhodná pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem, zaměřeny jsou především na protažení celého těla a posílení jeho středu, potažmo bříška a pánevního dna, které často ženy potřebují po porodu vrátit zpět „do kondice“.

Na závěr je připravena relaxace, krátká masáž, případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi.

Na fotky z předchozích kurzů se můžete podívat zde.

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové

– nebo videolekci naší lektorky Kateřiny Kučové Hrátky s miminky

 

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

 

Těší se na Vás ♥  

Jana

Den a čas kurzu: úterý 9–10  (malý sál)

Lektor: Petra Čulíková

 

1 760 Kč / 10 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázová lekce 210 Kč

🌷

Zahájení nových kurzů: 14. 3. 2023

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊