Jóga pro maminky po porodu a maminky s dětmi

Milé maminky, srdečně Vás zveme na speciální kurz jen pro Vás – Jógu pro maminky po porodu a maminky s dětmi, který probíhá pod vedením vynikající lektorky a certifikované duly Mgr. Jany Dudové v krásných a útulných prostorech našeho studia Sundara!

Kurz je uzpůsoben potřebám maminek, které jsou po porodu nebo doma s dětmi na mateřské, a které by si rády zacvičily, ale nemají hlídání nebo jednoduše své děti nechtějí „odkládat“. Je vhodná pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem, zaměřeny jsou především na protažení celého těla a posílení jeho středu, potažmo bříška a pánevního dna, které často ženy potřebují po porodu vrátit zpět „do kondice“. Na závěr je připravena relaxace, krátká masáž, případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi.

O lektorkách

Mgr. Jana Dudová – maminka tří dětí, manželka, dula a lektorka jógy. Vystudovala v Ostravě obor učitelství výtvarného oboru, avšak zalíbení a svou cestu našla v práci s ženami – maminkami a jejich dětmi. Poslední tři roky se věnuje pořádání a vedení vzdělávacích kurzů pro rodiče na téma těhotenství, mateřství a péče o děti a vede lekce jógy pro děti a pro maminky s dětmi.

Lektorka o sobě: „Po nádherném, transformačním porodu syna jsem se rozhodla stát se dulou a pomáhat druhým ženám prožít porod podle jejich představ a být spokojenými a skvělými maminkami a zároveň šťastnými a seberealizovanými ženami. Ve studiu Sundara vedu lekce gravidjógy, které jsou pro mne radostným a příjemným spojením milované jógy a práce s těhotnými ženami – maminkami.“

Pondělními lekcemi jógy pro maminky po porodu a maminky s dětmi vás s láskyplnou a jemnou péčí provází naše druhá milá lektorka Pavlína Sokolová. Velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka.

Na fotky z předchozích kurzů se můžete podívat zde.

Náš dárek pro vás 

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové

– nebo videolekci naší lektorky Kateřiny Kučové Hrátky s miminky

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

Těší se na Vás ♥  

Jana

Den a čas kurzu:

úterý 9:45–10:45 a 10:45–11:45 s Janou (sál 1)

Lektor: Mgr. Jana DudováPavlína Sokolová 

 

1 760 Kč / 10 lekcí + 1 lekce do jiného kurzu dle vašeho výběru 

  950 Kč / 5 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru:

 audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od spisovatelky a terapeutky Ester Davidové nebo

 audio Meditace na každý den rovněž od Ester Davidové

 videolekce Hrátky s miminky

jednorázová lekce 200 Kč

přihlášení na jednorázovou lekci e-mailem na info@sundara.cz

Zahájení nových kurzů: 4.1.2022, ale přidat se můžete kdykoliv v průběhu roku pokud je v kurzu místo