Jóga pro maminky s dětmi

Milé maminky, které nemáte hlídání pro své děti nebo je jednoduše nechcete „odkládat“ a rády byste si zacvičily, srdečně vás zveme na Jógu pro maminky s dětmi, kde můžete vzít své milé ratolesti sebou. 😊 Na lekcích si krásně protáhnete jógou celé tělo, posílíte a zpevníte svaly, odreagujete se od každodenních rodičovských povinností a dechovými technikami zklidníte mysl a naberete energii.

Lekce probíhají pod vedením vynikající lektorky a jogínky Terezy Růžičky, která vám ukáže obrovské benefity jógy a pomůže se naladit na vnitřní klid a harmonii i během přítomnosti dětí.

Kurz je vhodný pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. 

Na závěr je připravena relaxace a případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi.

Na fotky z předchozích kurzů se můžete podívat zde.

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové

– nebo videolekci naší lektorky Kateřiny Kučové Hrátky s miminky

 

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

 

Těší se na Vás ♥  

Vali

Den a čas kurzu: čtvrtek 9:50–10:50

Lektor: Tereza Růžička

 

1 100 Kč / 6 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázová lekce 220 Kč

Zahájení nového kurzu: září 2024

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny