Světlušky

Ve spolupráci s taneční školou Jarky Calábkové Ostrava jsme připravili dva krásné speciální dva kurzy tance pro nejmenší děti. SVĚTLUŠKY MINI pro kluky a holčičky ve věku 3-4 let a SVĚTLUŠKY pro kluky a holčičky ve věku 5-6 let.

Světlušky se budou učit pod vedením známé zkušené lektorky a profesionální tanečnice Jany Kuchařové TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti. Metodou tanečních her, rytmických vazeb, taneční improvizace, tematických tanců vedeme děti k rozvoji a fixování správných pohybových a mentálních schopností i dovedností. Děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů. 🙂

Na fotky z lekcí z minulého roku se můžete podívat zde a zde.

Naše moto je: ,,To nejcennější co máme je v nás.“

Dárek pro Vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče „KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ“ od vynikající spisovatelky    a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tento moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu. 

Více o knize, Ester a její krásné práce naleznete na odkazech https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

Inspirace pro rodiče – překrásná Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách úžasné ženy, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů… https://terezakramerova.cz/. 

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ 

Na Vaše princezny a prince se těší

Jane

Den a čas kurzu: úterý 15:30–16:15 (mini) a 16:15–17 (sál 2)

Lektor: Jana Kuchařová

1 790 Kč / pololetí

 + audio kniha Kiliánovo tajemství spisovatelky Ester Davidové jako dárek ke kurzu 

Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.