Světlušky – děti 4-6 let

Ve spolupráci s taneční školou Jarky Calábkové Ostrava jsme připravili dva krásné speciální dva kurzy tance pro nejmenší děti. SVĚTLUŠKY MINI pro kluky a holčičky, které začínají a SVĚTLUŠKY pokročilé.

Světlušky se budou učit pod vedením známé zkušené lektorky a profesionální tanečnice Jany Kuchařové TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 25 let praxe se specializací na nejmenší děti. Metodou tanečních her, rytmických vazeb, taneční improvizace, tematických tanců vedeme děti k rozvoji a fixování správných pohybových a mentálních schopností i dovedností. Děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů. 🙂

Na fotky z lekcí z minulého roku se můžete podívat zde a zde.

Naše moto je: ,,To nejcennější co máme je v nás.“

Dárek pro vás ke kurzu

Ke kurzu od nás dostanete dárek –  jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivou audioknihu pro děti i rodiče Kiliánovo tajemství. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obojí od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete zde.

– a nebo si můžete zvolit hodnotnou videolekci čchi-kungu lektorky Kateřiny Krištof Foltové.

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ a eBook Lékárnička v hlavě zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/.

Na Vaše princezny a prince se těší

Jane

Den a čas kurzu: úterý 15:30–16:15 (mini) (sál 1) a 16:15–17:00 (pokročilé) (sál 2)

Lektor: Jana Kuchařová

1 890 Kč / pololetí

 + dárek dle vašeho výběru ze 3 možností:

♥ audiokniha Kiliánovo tajemství terapeutky Ester Davidové

♥ audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

♥ videolekce čchi-kungu s lektorkou Kateřinou Krištof Foltovou

Zahájení nových kurzů: můžete se přidat i během roku