DEN PODPORY PRO SUNDARU

Milí přátelé, kamarádi a všichni ostatní, kteří jste se zúčastnili akce Den podpory pro Sundaru.

Celých 5 dní je za námi. Moc Vám VŠEM za naše centrum Sundara DĚKUJI! Velmi si vážím veškeré Vaší laskavé pomoci a podpory, která Sundaře v těchto dnech moc pomůže.

Máme s lektory velkou radost, že se Vám videa líbí. A jelikož od mnohých z Vás vím, že jste se nestihli na všechny přednášky a lekce, které Vás zajímaly podívat, prodlužujeme dostupnost všech videí zdarma o celý další týden až do neděle 14. 3. A rozhodli jsme se s lektory, že i po tomto datu zůstane většina z nich trvale dostupnými zdarma. Všechny najdete zde níže na stránce nebo na našem youtube kanále.

Lenka

Milí přátelé a příznivci Studia Sundara,

situace, která s malou přestávkou trvá již od jara, je pro naše studio nesmírně těžká. Už to bude 8. měsíc, kdy je zavřené a možnost otevření v plném provozu je zatím v nedohlednu.

Stále jsem měla snahu zvládnout vše sama, ale už je nad mé síly tak velké centrum utáhnout.

Celý čas této pro nás všechny „proměnné doby“ hledám nové tvůrčí cesty a směry práce, abych své studio, které bylo vytvořeno s velkou láskou a péčí, udržela a aby tady mohlo dále zůstat pro nás všechny. Po celou dobu intenzivně pracuji a tvořím pro Vás nové krásné věci a projekty, ze kterých mám obrovskou radost (video přednášky, video kurzy, e-shop s vlastnoruční tvorbou). Některé již brzy najdete na našem webu, některé ještě teprve chystám, jiné dodělávám a moc se těším, až je budu moci pustit do světa, aby přinášely radost vám a dalším lidem. Přesto vše, co tvořím, i když se snažím ze všech svých sil, bohužel nestačí na pokrytí provozních a fixních nákladů studia za tolik měsíců zavření.

Proto jsem se díky iniciaci a povzbuzení svých milých přátel odhodlala požádat o pomoc a připravila podpůrnou akci „DEN PODPORY PRO SUNDARU“ spojenou s finanční sbírkou.

V rámci tohoto DNE POMOCI A PODPORY pro naše centrum Sundara jsme s našimi lektorkami a kamarádkami připravily krásný a pestrý PROGRAM, který bude volně dostupný od středy 3. 3. do neděle 7. 3. a poběží zde na našem webu, facebooku i youtube kanále.

Čekají vás online lekce cvičení a tance, lekce pro děti, přednášky a meditace. Všechna tato videa budou dostupná ke shlédnutí celých 5 dní až do neděle 7. 3. Podrobný program najdete níže na stránce. Věříme, že si v programu každý najdete pro sebe něco, co Vás zaujme, obohatí nebo Vám udělá radost. 🙂

Během celé této doby i poté můžete naše centrum Sundara podpořit libovolnou finanční částkou na účet 2601498325/2010 (Fio banka). Jsem Vám nesmírně vděčná za sdílení této akce a jakoukoliv Vaši pomoc a podporu, abych pro vás mohla nadále udržet tento láskyplný a harmonický prostor, kde se můžeme v radosti scházet a sdílet společnou radost z pohybu, tance, tvoření a setkávání se.

Děkuji!

S láskou Lenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Níže na stránce najdete přes 20 lekcí různých typů cvičení a přednášek. V průběhu celého dne se postupně budou spouštět premiéry videí. Až do 7. 3. 2021 vám pak zůstanou záznamy k dispozici, přehrát si je můžete zde nebo přímo na našem youtube kanále Sundara tvůrčí prostor pro pohyb. Jednotlivé odkazy budou také uloženy na naší facebook stránce v události Den podpory pro Sundaru. Doporučujeme „zalajkovat“ si událost, ať vám nic neuteče. 🙂

Těšit se můžete na lekce jógy – kompenzační, kraniosakrální, těhotenské, jógy pro maminky po porodu…

Lekce čchi-kungu, zdravotního cvičení, pilates, formování těla…

Lekce pro děti – Hrátky s miminky, Batolátka v akci…

Přednášky Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem, přednášku o tarotu, Kundalini meditaci a další…

A také veselé překvapení pro radost. :-)

Níže jsou pro vás nachystána jednotlivá videa.

Pro zjednodušení platby z bankovnictví můžete využít QR kód. Děkujeme ♥

AUKCE

Mé milé kamarádky věnovaly na Den podpory pro Sundaru své krásné ručně dělané výrobky 🤲 s nápadem, aby se nabídly do veřejné aukce a výtěžek chtějí darovat podpoře studia ❤

Během těchto dní až do neděle tedy budou zde v UDÁLOSTI na facebooku probíhat dražby těchto krásných rukodělných a uměleckých výrobků. 🌸

 

Od kamarádky Katky Kotupasové, která tvoří pod značkou Katina nádherné osobité šperky z kvalitních českých skleněných korálků, jsem na podporu studia dostala okouzlující soupravu náramku a náušnic ze Střapaté kolekce.

Katčinu tvorbu můžete sledovat na facebooku nebo získat na e-shopu katina.shop. Každý šperk vzniká vždy jen v jednom vyhotovení.

Tuto originální soupravu můžete získat při aukci zde v události na facebooku. Děkujeme ♥

Naše milá klientka Kateřina Gaidečková věnovala do aukce své dva nádherné obrazy. Kačenka je kreativec amatér a maminka 9 měsíční holčičky. Na počátku bylo malování únikem z nelehkého období, postupem času se jí stalo vášní a radostí.

Katčinu tvorbu můžete sledovat na facebook stránkách Katchi ART a tyto dva překrásné snové obrazy Cesta za světlem a Nebeské vlčí máky (akryl) můžete získat při aukci zde v události. Děkujeme ♥

 

Překrásný kámen malovaný technikou Dot-Art darovala do aukce kamarádka Zuzanka Kaločová. Kámen má průměr 12 cm.

Zuzka maluje jedinečné mandaly, kameny a hrníčky speciální technikou Dot-Art. Její nádhernou tvorbu najdete na facebooku Hraju si tady nebo na instagramu pod názvem zuzi.hraju.si.tady.art.

Kámen již má svou majitelku, děkujeme ♥

Kamarádka Markétka Krahulec peče vynikající dorty, makronky, minidortíky a zákusky k narozeninám, oslavám, jako dárečky nebo jen tak pro radost. Je to její velká vášeň a koníček a podle mého názoru jsou naprosto dokonalé a chuťově luxusní. V případě zájmu ji můžete kontaktovat na marca.pok@post.cz nebo 724763496, její tvorbu také najdete na facebook stránce.

Pro Den podpory věnovala do prodeje svůj krásný dort a balení kouzelných makronek.

Aukce skončila a vítězka si pochutná na dortu, děkujeme ♥

„Tento aktivační obraz jsem malovala intuitivně minulý rok při záplavě lásky, která je v něm promítnuta. Od začátku jsem věděla, že má podpořit Leničku a její studio a přesně po roce nastala ta chvíle.

V obraze se propojují polarity v jedno – ženský a mužský princip. Každý v něm uvidí to, co má, protože vždy vidíme jen sebe. Věřím, že si najde majitele, kterému přinese radost a otevře jeho srdce.“ 💚❤️

Šárka Hoffmannová

Název obrazu: Znovuzrození. Akryl na plátně 50×70 cm.

Obraz již má svou majitelku, děkujeme ♥

Nádherný obraz světoznámého umělce Leonida Afremova věnovala do aukce na podporu studia Ostravská galerie JOYIN GALLERY, živá, barevná a otevřená galerie v centru Ostravy, kde se setkává umění s duší, a to formou obrazů, výstav, přednášek, koncertů, tvůrčích workshopů a seminářů.

Název obrazu je Baja California – zátoka u pobřeží Kalifornie, autorská replika, tisk kombinovaný s olejomalbou, rozměr 75x60cm.

Obraz již má svou novou majitelku, děkujeme ♥

LEKCE CVIČENÍ

POSILOVÁNÍ BŘICHA

Markéta Stoklasová

Markéta je naší lektorkou, ve studiu vede kurzy Fitness DanceBody rock.

POSILOVÁNÍ STEHEN A HÝŽDÍ

Markéta Stoklasová

Markéta je naší lektorkou, ve studiu vede kurzy Fitness DanceBody rock.

KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGA

Petra Čulíková

Petra je naší lektorkou, ve studiu vede kurz Kraniosakrální jógy.

TĚHOTENSKÁ JÓGA

Jana Dudová

Jana je dula a naše lektorka, v Sundaře vede kurzy Příprava k poroduGravid jógaJóga pro maminky s dětmi.

CVIČENÍ PRO KRČNÍ PÁTEŘ

Dana Bajgarová

Dana je naší lektorkou, ve studiu vede kurzy Kompenzační jógaDaflex systémSM systém a Zdravotní cvičení.

JÓGA PO PORODU

Jana Dudová

Jana je dula a naše lektorka, v Sundaře vede kurzy Příprava k poroduGravid jógaJóga pro maminky s dětmi.

JÓGA

Katka Rychlá

Katka je naší lektorkou, ve studiu vede kurz Powerjóga.

SEZNÁMENÍ S TEKUTINOVÝM TĚLEM

Petra Čulíková

Petra je naší lektorkou, ve studiu vede kurz Kraniosakrální jógy.

PŘEDNÁŠKY

VÝROBA KLIDOVÉHO BODU

Petra Čulíková

Petra je naší lektorkou kurzu kraniosakrální jógy. Víte, co je to „klidový bod“ a jak si jej vyrobit?

OČI V DOBĚ COVIDOVÉ

Hana Vynohradnyková

Hanka vede kurzy zaměřené na péči o oči a obnovu zraku.

SEZNÁMENÍ SE SHAKTI NAAM JÓGOU

Michaela Matochová

Míša je lektorkou Naam jógy, Naam jógínkou, univerzální kabalistkou a praktikovatelkou Harmonya léčení. Více o její cestě si můžete přečíst na webu.

POSELSTVÍ TAROTU

Zuzana Holcmanová

Zuzka je lektorka a terapeutka, která se vášnivě věnuje cestě sebepoznání. V Sundaře vede kurzy a workshopy Tarotová cesta sebepoznáníŠamanský léčivý buben a medicína vlka.

ROZDÍL MEZI HODNÝM A ZODPOVĚDNÝM RODIČEM

Renáta Cholevíková

Výchova je dlouhý proces a jeho důležitou součástí je umění vzájemně si naslouchat a respektovat se… více o přednášce

PSYCHOHYGIENA

Alena Skalná

Psychohygiena, Prožitkový workshop pro rodiče a děti, Svalové testování – to jsou aktivity Aleny u nás ve studiu. Více se o ní dočtete na www.alenaskalna.cz.

LEKCE PRO DĚTI

RELAXACE PRO RODIČE A DĚTI

Petra Čulíková

Petra je naší lektorkou, ve studiu vede kurz Kraniosakrální jógy a tekutinového těla.

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY OHLEDNĚ ZNAKOVÁNÍ

Katka Kučová

Katka ve studiu Sundara vede kurzy Hrátky s dětmi od 3 měsíců a Znakujeme se zpěvem a hrou. A také řadu seminářů – Rozvoj emoční inteligence, Emoce v ranně sourozeneckém vztahu, Hurá na nočník a podobná zajímavá témata.

BATOLÁTKA V AKCI – MINI LEKCE

Jana Kuchařová

Jana je naše lektorka, v Sundaře vede kurzy Batolata v akci – Cvičení pro maminky a dětiŠtěstíčka – děti 2-4 rokySvětlušky – děti 3-6 let, Sluníčka – děti 7-9 let.

MEDITACE

KUNDALINI MEDITACE

Šárka Hoffmannová

Šárka v Sundaře vede kurz Kundalini jóga – když se energie našeho endokrinního systému spojí s energií systému nervového a vytvoří takovou citlivost, že bude mozek v celé své úplnosti přijímat a integrovat signály.

RELAXACE NA KLIDOVÉM BODĚ

Petra Čulíková

Petra je naší lektorkou, ve studiu vede kurz Kraniosakrální jógy a tekutinového těla.