DEN PODPORY PRO SUNDARU

Milí přátelé a příznivci Studia Sundara,

situace, která s malou přestávkou trvá již od jara, je pro naše studio nesmírně těžká. Už to bude 8. měsíc, kdy je zavřené a možnost otevření v plném provozu je zatím v nedohlednu.

Stále jsem měla snahu zvládnout vše sama, ale už je nad mé síly tak velké centrum utáhnout.

Celý čas této pro nás všechny „proměnné doby“ hledám nové tvůrčí cesty a směry práce, abych své studio, které bylo vytvořeno s velkou láskou a péčí, udržela a aby tady mohlo dále zůstat pro nás všechny. Po celou dobu intenzivně pracuji a tvořím nové krásné věci a projekty, ze kterých mám obrovskou radost (video přednášky, video kurzy, e-shop s vlastnoruční tvorbou). Některé již brzy najdete na našem webu, některé ještě teprve chystám, jiné dodělávám a moc se těším, až je budu moci pustit do světa, aby přinášely radost vám a dalším lidem. Přesto vše, co tvořím, i když se snažím ze všech svých sil, bohužel nestačí na pokrytí provozních a fixních nákladů studia za tolik měsíců zavření.

Proto jsem se díky iniciaci a povzbuzení svých milých přátel odhodlala požádat o pomoc a připravila podpůrnou akci “DEN PODPORY PRO SUNDARU” spojenou s finanční sbírkou.

V rámci tohoto DNE POMOCI A PODPORY pro naše centrum Sundara, který bude probíhat ve středu 3. 3. 2021 jsme s našimi lektory a kamarády připravily krásný a hodnotný PROGRAM, který bude volně dostupný a poběží celý středeční den od rána 8 h do večera 22 h na našem webu, facebooku i youtube kanále.

Budou to online lekce cvičení a tance, lekce pro děti, přednášky a meditace. Všechna tato videa budou dostupná ke shlédnutí pak ještě další 4 dny až do neděle 7. 3. Celý podrobný program zveřejníme zde co nejdříve. Věříme, že si v programu každý najdete pro sebe něco, co Vás zaujme, obohatí nebo Vám udělá radost. 🙂

Během celé této doby můžete naše centrum Sundara podpořit libovolnou finanční částkou na účet 2601498325/2010 (Fio banka). Jsem Vám nesmírně vděčná za sdílení této akce a jakoukoliv Vaši pomoc a podporu, abych pro vás mohla nadále udržet tento láskyplný a harmonický prostor, kde se můžeme v radosti scházet a sdílet společnou radost z pohybu, tance, tvoření a setkávání se.

Děkuji!

S láskou Lenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program bude probíhat po celý den 3. 3. 2021. Můžete jej sledovat přímo zde na webu v průběhu celého dne v podobě premiér. Až do 7. 3. 2021 pak zůstanou záznamy všech videí k dispozici, přehrát si je budete moci zde nebo přímo na našem youtube kanále Sundara tvůrčí prostor pro pohyb. Jednotlivé odkazy budou také uloženy na naší facebook stránce v události Den podpory pro Sundaru. Doporučujeme “zalajkovat” si událost, ať vám nic neuteče. 🙂

Těšit se můžete na lekce jógy – kompenzační, kraniosakrální, těhotenské, jógy pro maminky po porodu…

Lekce čikungu, zdravotního cvičení, pilates, formování těla a břišního tance…

Lekce pro děti – Znakování, Hrátky s dětmi, Batolátka v akci, Světlušky – taneční lekce.

Přednášku Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem, přednášku o přípravě k porodu, přednášku o tarotu, Kundalini meditaci a další…

A také veselé překvapení pro radost. :-)

Pro zjednodušení platby z bankovnictví můžete využít QR kód. Děkujeme ♥

PŘEDNÁŠKY

ROZDÍL MEZI HODNÝM A ZODPOVĚDNÝM RODIČEM

Renáta Cholevíková

Výchova je dlouhý proces a jeho důležitou součástí je umění vzájemně si naslouchat a respektovat se… více o přednášce