Štěstíčka – děti

Milé maminky, připravili jsme pro Vás nový krásný kurz Štěstíčka, speciálně vyžádaný pro vaše šťastné děti. 🙂 Tento kurz Štěstíčka – Taneční rytmika pro nejmenší děti, je určený dětem ve věku 2,5–4 let.

Kurz je sestavený metodou rytmických cvičení, tanečních her a pohybových dovedností, zaměřený na fixování nových návyků a zdravý vývoj dítěte. Děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných okamžiků.

Vaše přítomnost je vítána, ale není podmínkou.

Lekce Štěstíček u nás vede profesionální tanečnice a vynikající lektorka a terapeutka Jana Kuchařová, která má s vedením dětí různého věku dlouholeté a bohaté zkušenosti.

Zažijte s námi taneční lekce plné radostných okamžiků s Vašimi milovanými dětmi.

Dárek pro Vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče „KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ“ od vynikající spisovatelky    a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tento moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu. 

Více o knize, Ester a její krásné práce naleznete zde https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

Inspirace pro rodiče – překrásná Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách úžasné ženy, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů… https://terezakramerova.cz/. 

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ 

Na Vaše štěstíčka se těší

Jane

Den a čas kurzu: středa 14:00–14:45

Lektor: Jana Kuchařová

1 390 Kč / 10 lekcí

 + audio kniha Kiliánovo tajemství spisovatelky Ester Davidové jako dárek ke kurzu 

nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ audio kniha Kiliánovo tajemství od spisovatelky Ester Davidové jako dárek 

jednorázová lekce 170 Kč

Zahájení kurzu: jaro 2021

Možnost vstoupit do kurzu kdykoliv v průběhu roku pokud je místo 🙂