Kompenzační jóga

Potřebujete individuální přístup a hledáte cvičení, jež vám pomůže harmonizovat vaše tělo a celý pohybový aparát?

Toto jedinečné kompenzační cvičení je ta pravá volba, jak působit na všechny problémy, které tělu sami působíme v každodenním životě: špatné sezení v práci či ve škole, náročný sport nebo třeba nadváha. Je také velmi vhodné pro ty, kteří dlouho necvičili a rádi by začali či maminky po porodu.

Variabilní soubor uvolňovacích, protahovacích a posilovacích cviků v různých cvičebních polohách, které se dají účelně modifikovat s využitím různého náčiní, uvádí v soulad celý pohybový aparát, posiluje hluboký svalový systém a ovlivňuje funkční stav vnitřních orgánů.

Výběr jednotlivých pozic je individuálně zacílený, tj. vychází z funkčního stavu hybného aparátu. Základem jsou pomalé formy cvičení, důraz je kladen na správnou techniku provedení, vedený pohyb a správné fyziologické zapojování jednotlivých svalových skupin do pohybových vzorců.
Cvičí se bosky a v pohodlném oblečení.

Kompenzační jóga Vám pomůže vrátit zdraví, kondici a harmonii do Vašeho těla.

Tyto lekce u nás vede vynikající lektorka a specialistka na pohyb, pohybovou diagnostiku a nápravu zad s dlouholetými zkušenostmi Mgr. Dana Bajgarová.

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Dana

Den a čas kurzu: pátek 18–19 (sál 1)

Lektor: Mgr. Dana Bajgarová

1 390 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace jako dárek ke kurzu 

nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení nového kurzu: zahájení 28. 5. 2021