Jan Adam Plaček

Muž, hrdý otec a nehodný syn, černá ovce rodiny, ale i skvělý manžel na druhý pokus :-), odvážný námořník a vášnivý objevovatel všeho skrytého a nepoznaného. Introvert a vlk samotář, který potřebuje svoji smečku. Taky kouč osobního rozvoje a startupový mentor.

Adamova cesta k osobnímu rozvoji a sebepoznání začala před 20 lety v Praze, návštěvou osvíceného zubaře, který mu ukázal do té doby pro něj neznámý svět vnitřních programů a bloků, bránících v prožívání šťastného a naplněného života. Cesta dále vedla přes kineziologii, práci s kyvadlem a kartami, až k regresní terapii, rodinným konstelacím a mužským workshopům. Svou přirozenou plachost a nesmělost překonával na Oshových meditacích a zejména prostřednictvím tance 5 rytmů, kterému několik let věnoval.

Manažer a podnikatel jsou další Adamovy životní role. Začínal jako spoluzakladatel malé rodinné firmy, která se postupně rozrostla do jedné z nejvýznamnějších firem v oboru ve střední Evropě. Další pracovní lekcí ve škole života mu byla práce manažera v nadnárodní korporaci. Přitom stačil ještě působit jako konzultant rámci rozvojové pomoci OSN, a také jako ředitel neziskovky. Vyzkoušel si také startupové podnikání v době, kdy se ještě začínajícím firmám neříkalo startupy. Poslední léta svého bouřlivého pracovního života tráví v klidném závětří na VŠB v Ostravě, kde se věnuje studentům a začínajícím podnikatelům.

Adam je také autorem několika metod a postupů, používaných pro práci s osobním potenciálem. Je to například „Motivační canvas“, který nachází uplatnění při rozvoji podnikatelských nápadů nebo koncept „Návod pro vědomý život“, který mapuje osobní potenciál každého člověka a pomáhá mu jej zvědomit a naplnit.

Kurzy:

Modrá Alfa
Reiki
Výcvik rodinných konstelací u Jana Bílého
Akademie života u Ernestíny
Hudebka 🙂

V Sundaře učí tyto kurzy:

Cesta k mému autentickému já

Ranní Osho meditace v pohybu

Večerní Osho meditace v pohybu

Emoce jako zpětná vazba

֍