Znakujeme se zvířátky

Zveme vás i vaše nemluvně na krásnou venkovní akci pro rodiče s dětmi 🌳🧚‍♀️🌳! Připravené jsou aktivity pro miminka a batolata 🐶🐱🐰, při kterých si dítě rozvíjí komunikační dovednosti, motoriku, senzorické vnímání a soustředění 🐟🐤🐢. Přijďte se inspirovat a dozvědět se něco nového s podobně laděnými rodiči.
Program vedou certifikované lektorky.

Akce ZNAKUJEME SE ZVÍŘÁTKY se koná ve čtvrtek 9. 6. od 15 do 17 hodin 🎫  Registrujte se zdarma! Na akci je nutné se předem zaregistrovat a to přímo zde:

https://www.babysigns.cz/akce/znakujeme-se-zviratky/

Přijďte mezi nás a seznamte se s lektorkou, která působí ve vašem okolí!

Některé maminky si myslí, že znakování je jen pro ty, co nedovedou porozumět, co jejich batole chce. Protože s dítětem tráví celý den, tak většinou už nějak tak poznají, o co si říká. Znaková řeč nám však umožní rozumět mnohem víc. Většina toho, o čem celý den mluvíme, nemá s vyřizováním nejnutnějšího nic společného – povídáme proto, abychom se podělili o své zážitky, pocity, abychom se pobavili. A stejně je tomu tak u malých dětí. Rodiče jsou často překvapeni, že jejich dítě nezačne se znaky jako „JÍST“ nebo „MLÍČKO“, ale znaky jako „ČEPICE“ nebo „KYTIČKA“ – jasný důkaz, že i pro ně je komunikace mnohem víc, než si umět říct o to nejnutnější.
Chtějí s vámi sdílet svůj svět, chtějí všemu porozumět, chtějí vědět víc o tom, co vidí kolem nás – rostliny, dekorace, dopravní prostředky, značky, barvy, výrazy ve tváři, zvířátka a mnoho dalšího. Proto jsme do celorepublikové akce pro vás, aktivní a otevřené rodiče a jejich miminka a batolátka, vybrali téma Znakujeme se zvířátky.
Přijďte poznat lektorku, která působí ve vašem okolí a má nejen empatického ducha k potřebám vašich dětí, ale ze své vlastní zkušenosti a odbornosti dokáže poradit, pomoci a nasměřovat tak, aby se vám metoda znakování Baby Signs dařila a vy si díky ní budete moci užívat další úroveň komunikace s vaším děťátkem.
Co vše se bude na společné akci Znakujeme se zvířátky dít? Proč se zaregistrovat a přijít? Každá z lektorek má připraveno několik jednoduchých aktivit pro nejmenší děti, díky kterým se děťátko i vy inspirujete k dalším činnostem a aktivitám, které pak společně můžete dělat i doma. V neposlední řadě se společně naučíte hravou formou 6 znaků pro oblíbená zvířátka a poznávat je. Děti dostanou možnost poznat nové vrstevníky a vy máte možnost potkat a poznat stejně naladěné rodiče ve svém okolí a navázat tak nové kontakty. Vždycky se hodí další spřízněná duše, pro letní procházky či výlety po okolí, no ne? 

Reportáž pro lifestylový pořad pro ženy TOP Relax

 

Fotky z předchozích kurzů zde.

 

Těší se na Vás ♥

Katka

Den a čas akce: čtvrtek 9. 6. 2022  15–17 h

cena: ZDARMA

Lektor: Ing. Kateřina Kučová

Více informací o pravidelných kurzech Znakujeme se zpěvem a hrou od září 2022 naleznete zde ☺🌷🧚‍♀️