Tereza Růžička

Jógu jsem poznala před 15 lety, zaujala mě jak se dalo i jinak cvičit než silově ve fitness a potom se cítit dobře…
Bavila mě práce s vlastním tělem, jiné pozice a výsledek. Přišla jsem si stabilnější, sebevědomější, tělo se pěkně tvarovalo i ta rovnováha někde v mysli se vytvořila. Prostě jsem cítila, že to bylo ono a už mě to nepustilo. Žila jsem v zahraničí v malé vesničce, kde toho nebylo tolik dostupné tak jsem nejprve praktikovala podle videí na internetu. Po návratu do ČR jsem začala vyhledávat kurzy, vyzkoušet něco nového, jiného ať mohu dále zkoumat skrze své tělo nové poznatky. 
Jóga mi pomohla v těžkém období, udržet si klidnou mysl, koncentraci a neztratit naději, být lepší verzi sama sebe. Pravidelné praktikování mě vyneslo dál než jen na fyzickou úroveň, zvýšila se mi vnímavost k sobě i ostatním. Pro mě je jóga celoživotní cesta je pořád, co se učit a zkoumat. Ráda bych tohle předala a sdílela v mých lekcích.
Jsem veselá, optimistická a za mě, vše se dá zvládnout – když se chce, všechno jde. Mluvím 3 jazyky to jsou moje silné stránky. Je třeba se umět i pochválit. Ráda se bavím, i naslouchám. Miluju čokoládu a mou rodinu.

 

V Sundaře učí:

Jóga pro zdravá záda a vitalitu

Jemná flow jóga

֍