Iva Bajgarová

„Bez práce nejsou koláče. :-)“

Během studií na vysoké škole se rozhodla jít ve šlépějích své maminky a začala s lektorskou činností. Specializuje se na lekce jumpingu, pomalé taneční formy, jako PortDeBras a výživové poradenství. Je trenérkou taneční gymnastiky dětí a juniorů.

„K návykům na sport a aktivní životní styl mě vedli rodiče již od útlého věku. Zalíbení jsem našla v moderní gymnastice, kam mě jako devítiletou holčičku přihlásila maminka a u které jsem vydržela celých deset let. Během mé kariéry se mi také dostalo baletní průpravy od výborné baletní pedagožky Radky Vrublové.

Díky studiu rekreologie na Fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem měla možnost hostovat v oddílu estetické skupinové gymnastiky ve Velkém Týnci, nedaleko Olomouce. Podařilo se nám vybojovat účast na Mistrovství světa v roce 2010 v bulharské Varně.

Nyní se snažím předat všechny své zkušenosti mladším a s gymnastikou zůstávám v kontaktu prostřednictvím trénování dětí a juniorů. Po ukončení závodní kariéry jsem se začala specializovat na oblast fitness a zdravý životní styl. Jsem lektorkou PortDeBras, Jumpingu, kruhových tréninků a posilovacích cvičení.”

Vzdělání:

  • Fakulta tělesné kultury, Univerzita Palackého v Olomouci, obor rekreologie
  • Trenérka moderní gymnastiky
  • Certifikát o absolvování letní školy Wushu (moderní bojové umění)
  • Odborné licence:
  • Jumping basic, strenght, PortDeBras basic (Julio Papi), Hip Hop diplom (Argent)

V Sundaře učí tyto kurzy:

Kruhový trénink

Portdebras

֍