PortdeBras

Překrásné PortDeBras je nový originální cvičební program, který se svým zaměřením řadí do stylů Body and Mind. Vznikl spojením prvků moderního tance, baletu a strečinku s principy silového a balančního tréninku. Je to velmi krásné, ladné a elegantní taneční cvičení. Funguje na principu plynulé sestavy cviků, které harmonicky posilují a protahují svaly celého těla, mobilizují páteř a zlepšují kloubní pohyblivost. Velký důraz je kladen na správné držení těla a zapojení hlubokého stabilizačního systému při každé pohybové činnosti.

Nevyžaduje žádnou předchozí pohybovou průpravu. Je určen pro širokou veřejnost. Cvičí se bosky (příp. v ponožkách), v pohodlném oblečení.

PortDeBras u nás vede úžasná tanečnice a lektorka Kateřina Křístková, která je sama ztělesněnou krásou, elegancí a ladností a lekce s ní pro Vás budou jednou velkou taneční meditací.

Reportáž pro lifestylový pořad pro ženy TOP Relax

A několik fotek k nahlédnutí do zákulisí kurzu zde.

Náš dárek pro Vás

Navíc se také můžete těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester DavidovéVysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Katka

 Den a čas kurzu: středa 19:30–20:30 (sál 1)

Lektor: Kateřina Křístková

1 390 Kč / 10 lekcí

+ audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení nového kurzu: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.