Hrátky s miminky od 2 do 12 měsíců

Milé maminky, přijďte si užít nádherné chvilky se svým děťátkem za doprovodu různých říkadel, písniček a básniček v krásném a útulném prostředí našeho studia.

Lekce u nás vede skvělá lektorka Kateřina Kučová, žena s laskavým a láskyplným přístupem, která miluje děti a zaměřuje se na rannou komunikaci a znakování miminek. Sama je maminkou dvou holčiček a právě práce s miminky ji nesmírně naplňuje.

🌸 Co Vám tyto radostné lekce přinesou?

– různorodé aktivity s děťátky
– rozvoj psychomotorického vývoje dětí
– socializaci miminek
– rytmizaci
– práci s overbally, padáčkem, míčky
– a mnoho dalšího 🙂

Maximální počet na lekci je 10 dětí. Více informací o ranné komunikaci můžete najít na https://ranakomunikace.wordpress.com.

K seznámení nebo pro zkrácení čekání, než se zase budeme moci potkat osobně, můžete využít ukázkovou lekci z naší online sekce.

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – video lekci Hrátky s miminky.

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete na odkazech https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ nebo https://terezakramerova.cz/paprsky-pro-detskou-dusi/.

   

Těší se na Vás  

Katka

 Den a čas kurzu: pátek 8:30–9:15 (sál 2)

Lektor: Ing. Kateřina Kučová

1 150 Kč / 5 lekcí

+ video lekce ZDARMA

jednorázové vstupné 260 Kč

🌷

Zahájení nového kurzu: pátek 5. 1. 2024