HRÁTKY S MIMINKY

Chcete své miminko rozvíjet?

Schází vám možnost skupinových aktivit pro vaše miminko?

Chcete získat tipy na hraní se svým miminkem?

Proč si hrát s miminky?

Neurologický systém miminka se rozvíjí od útlého věku. Každá aktivita, kterou s miminkem prožijete, jeho neurologický systém rozvíjí a podporuje psychomotorický vývoj a socializaci miminka. Také posiluje jeho pocit bezpečí, jistoty, lásky a přijetí.

Proto jsme pro vás a vaše miminko, milé maminky, připravili krásnou a veselou videolekci za doprovodu různých říkadel, písniček a básniček. V lekci se střídají různorodé činnosti, které jsou velice prospěšné právě pro jeho psychomotorický vývoj, rytmizaci a posilují váš vztah.

Můžete si tak v pohodlí a klidu domova kdykoliv užít nádherné aktivní chvilky se svým děťátkem, které bude z těchto hrátek určitě nadšené. 🙂

Všechny tyto aspekty a směry rozvoje miminek uplatňujeme také ve speciálně zaměřených pravidelných kurzech pro miminka a batolátka v našem studiu. ♥

Vhodné pro pečující o miminka od narození do 1 roku.

 

 

 

POHYB POZITIVNĚ OVLIVŇUJE ROZVOJ
NEUROLOGICKÉHO SYSTÉMU​.

 

 

 

Co vám lekce přinese?

– tipy na různorodé aktivity s děťátkem

– rozvoj psychomotoriky vašeho miminka

– rozvoj rytmizace děťátka

– vhodné techniky práce s overballem, velkým míčem, padáčkem a míčky

– radost a nadšení vašeho děťátka

– krásné chvíle v pohybu pro vás a vaše miminko ♥

Kdo je Kateřina Kučová?

Žena s laskavým a láskyplným přístupem, která miluje děti a zaměřuje se na rannou komunikaci a znakování miminek a právě práce s miminky ji nesmírně naplňuje.​

Sama je maminkou dvou dcer, již od narození první dcery v roce 2010 se intenzivně zajímala o psychomotorický vývoj dítěte a rozvoj jeho schopností a dovedností. Zároveň se seznámila i s metodou znakové řeči pro slyšící miminka a batolátka Baby Signs®. Celý program ji učaroval svou jednoduchostí, ale i tím, jak dokáže pomoci rodičům i dětem ke vzájemné komunikaci v době, kdy se slůvka ještě neobjevují, přestože děti už jsou velmi vnímavé a komunikovat chtějí. I proto se v roce 2015 rozhodla stát nezávislou certifikovanou lektorkou programů Baby Signs® a Go Kids!® a rozšířila povědomí o těchto programech i k nám do Ostravy.

Dnes je Katka certifikovaná lektorka GoKids® a Baby Signs®, v rámci nichž se specializuje na širokou nabídku seminářů či kurzů pro rodiče dětí ve věku od 0–3 let, mimo to působí také jako talentová konzultantka výsledků testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup® sloužícímu k nalezení silných stránek jedince.

Ptáte se, co všechny tyto role spojuje? Je to právě pátrání po jedinečnosti každého z nás včetně těch nejmenších. Její motto totiž zní „Odhalení osobního potenciálu je jako nalezení kódu k Vašemu DNA“.

 

Kateřina Kučová

Výhody videolekce

Hrajete si v pohodlí a klidu svého domova.

Nemusíte nikam chodit či dojíždět a ušetříte tak spoustu času.

Máte naprosté soukromí, můžete se soustředit plně sami na sebe a své miminko.

Nic a nikdo vás nerozptyluje, máte svůj bezpečný prostor.

Můžete si hrát kdykoliv budete mít Vy i miminko chuť a čas.

Video si můžete kdykoliv přerušit a pak se k němu vrátit.

Lekce vám zůstává trvale dostupná.

HRÁTKY S MIMINKY

Délka video lekce: 40 minut

Lektorka: Kateřina Kučová

cena: 150 Kč