HRÁTKY S MIMINKY

Chcete své miminko rozvíjet?

Schází vám možnost skupinových aktivit pro vaše miminko?

Chcete získat tipy na hraní s vašim miminkem?

O čem je lekce Hrátky s miminky?

Od útlého věku můžete rozvíjet své neurologický systém svého malého miminka a podporovat jeho psychomotorický vývoj. Tyto aktivity podporujeme i v našem studiu vedenými kurzy. To v dnešní době není možné, a proto pro vás máme lekci z cyklu Hrátky s miminky.

Získejte několik tipů pro krásné chvilky s vaším děťátkem za doprovodu různých říkadel, písniček a básniček.

Vhodné od narození do 1 roku???

 

 

 

POHYB POZITIVNĚ OVLIVŇUJE ROZVOJ
NEUROLOGICKÉHO SYSTÉMU​.

 

 

 

Co vám lekce přinese?

– různorodé aktivity s děťátky

– rozvoj psychomotorického vývoje dětí

– rytmizaci

– práci s overbally, padáčkem, míčky

– krásné chvíle v pohybu pro dítě i maminku

Kdo je Kateřina Kučová?

Je maminkou dvou dcer, působí na vysoké škole, ale také jako lektorka a talentová konzultantka na volné noze. Již od narození první dcery v roce 2010 se intenzivně zajímala o psychomotorický vývoj dítěte a rozvoj jeho schopností a dovedností. Zároveň se seznámila i s metodou znakové řeči pro slyšící miminka a batolátka Baby Signs®, kterou sama rozvinula u obou svých dcer už od 8 měsíců věku. Celý program ji učaroval svou jednoduchostí, ale i tím, jak dokáže pomoci rodičům i dětem ke vzájemné komunikaci v době, kdy se slůvka ještě neobjevují, přestože děti už jsou velmi vnímavé a komunikovat chtějí. I proto se v roce 2015 rozhodla stát nezávislou certifikovanou lektorkou programů Baby Signs® a Go Kids!® a rozšířila povědomí o těchto programech i k nám do Ostravy.

Kromě znakování se věnuje tématům rozvoje emoční inteligence či nalezení osobního potenciálu jedince a odhalení jeho silných stránek, na základě kterých lze žít šťastnější a spokojenější život.

Dnes je Katka certifikovaná lektorka GoKids® a Baby Signs®, specializuje se na ranou komunikaci a znakování miminek. Práci s miminky a dětmi miluje a nesmírně ji naplňuje. Také je manažerkou podpory podnikání a rozvoje studentů na VŠB-TUO a ve svém volném čase průvodkyní na cestě za nalezením jedinečného osobního potenciálu. Působí totiž nejen jako nezávislá certifikovaná lektorka zmíněných dvou programů, v rámci nichž se specializuje na širokou nabídku seminářů pro rodiče či kurzů pro děti ve věku od 0-3 let, ale také jako talentová konzultantka výsledků testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup® sloužícímu k nalezení silných stránek jedince.

Ptáte se, co všechny tyto role spojuje? Je to právě pátrání po jedinečnosti každého z nás včetně těch nejmenších. Její motto totiž zní „Odhalení osobního potenciálu je jako nalezení kódu k Vašemu DNA“.
Kateřina Kučová

HRÁTKY S MIMINKY

Délka video lekce: 40 minut

Lektorka: Kateřina Kučová

Cena: 180 Kč