Dovolená u moře s břišním tancem a jógou

Srdečně Vás zveme na úžasnou dovolenou s břišním tancem a jógou u moře na překrásném místě Makarské riviéry v Chorvatsku. LAST MINUTE termín za velmi výhodnou cenu!

Dovolená je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Lekce jsou pro začátečníky.

Ubytování je v krásných apartmánech s výhledem na moře přímo u nádherné dlouhé kamínkové pláže na konci malé a klidné vesničky Brist (mezi letovisky Podaca a Gradac). Procházkou lze za 30 minut dojít do letoviska Gradac. Přímo v Bristu je několik restaurací, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, zmrzlina, vinárna a pár stánků se suvenýry. Pláž je kamínková a je na ní spousta malebných zákoutí s kameny či borovicemi. Voda v moři je křišťálově čistá.

Na výběr máte z lekcí břišního tance či jógy. Tančí a cvičí se dvakrát denně, v ranních a podvečerních hodinách, na krásné terase s výhledem na moře. Lekce vedou dvě vynikající certifikované lektorky – tanečnice Mgr. Lenka Dzidová a specialistka na pohybovou diagnostiku a nápravu pohybového aparátu Mgr. Danuše Bajgarová. Tanec i cvičení je vhodné i pro naprosté začátečníky a všechny, kteří chtějí svou dovolenou spojit s blahodárným tancem či zdravým pohybem pro své tělo a záda.

Kromě každodenního cvičení na Vás čeká také spousta dalších krásných aktivit dle vašeho výběru jako je tanec (salsa, bachata, africký tanec, tanec se závojem), malování mandal, intuitivní malování a zpívání nebo meditace.

V nabídce jsou i fakultativní výlety.

V tomto období ještě není v Chorvatsku sezóna, ale počasí je nádherné a je tam krásný klid a pohoda. 🙂

Těší se

 Lenka Dzidová a Dana Bajgarová

Termín: pátek 24. 5.–neděle 2. 6. 2019 vč. cesty

Lektor: Lenka Dzidová a Danuše Bajgarová

Přihlášení a více informací e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 723 294 939

Kde: Chorvatsko, Makarská riviéra, Brist mezi letovisky Podaca a Gradac