Dechové techniky a zpěv manter

Mantry nám otevírají magický svět zázraků. Zpěv je pro člověka tak přirozený jako je dýchání pro náš život. Hudba je lékem nového světa. Když pracujeme se zpěvem manter, léčíme sami sebe do takových hloubek, že se to pro nás stává terapií. Zpěv manter je mystickým kanálem, který nás propojuje s vesmírem. Dech je pánem mysli. Je známo, že když dokážeme zpomalit dech, prodlužujeme vlastní život. Lidé, kteří nemají spojení s vesmírem, ho dokáží získat díky specifickým dechovým technikám. Díky mocné kombinaci dechových technik a zpěvu manter dokážeme obnovit spojení s naším srdcem, s naší silou a s naší duší.

Celou lekcí dechových technik a zpěvu manter nás budou doprovázet nahrávky a zvuk. Budeme pracovat jak se zpěvnými verzemi manter, tak se speciálně komponovanými nahrávkami, které nás přivedou hlouběji do meditace. Dechové techniky a zpěv budeme kombinovat i praktikovat zvlášť. Dozvíte se také informace o jednotlivých dechových technikách tak, abyste je mohli kdykoli použít pro svou potřebu. Součástí lekce budou jednoduché pohyby pro rozproudění a odblokování energie a mudry. Lekce bude probíhat především v sedě v kruhu. Zpěv bude probíhat v kombinaci s nahrávkou, která bude hrát dostatečně nahlas tak, abychom se nebáli otevřít se zkušenosti zpěvu ve skupině a svému hlasu.

Přínosy

 • programování mysli
 • působení na molekulární úrovni mozku
 • mentální přenastavení
 • emoční zklidnění
 • posílení nervového systému
 • rovnováha hormonálního systému
 • čištění krve
 • proudění prány v našem těle
 • vyrovnání ženské a mužské energie
 • čištění a posílení orgánů
 • posílení samo léčivých schopností těla
 • očištění a synchronizace vyšších mozkových center a žláz
 • obnova mozkových buněk a posílení celkového zdraví člověka

 

Dech je pro naši mysl. Úspěch se skrývá v naší mysli. Celý vesmír není nic jiného než jedna velká mysl. Potřebujeme se naučit ovládat vlastní myšlenky, protože vědomé myšlenky jsou základem vědomého života. Pánem mysli je dech. Ve chvíli, kdy je náš dech rytmický, náš život začíná vibrovat zdravím, harmonií a mírem, který vychází zevnitř nás. Vnitřní mír je jediná cesta, jak nastolit mír vnější.

Zvuk je pro naše srdce, duši a ducha. Zvuk byl na začátku všeho, protože v Bibli se praví: „Na začátku bylo Slovo.“ Slovo je zvuk, vibrace, která stvořila vše a vše drží pohromadě. Je známo, že naše tělo je jeden velký hudební nástroj, který dokážeme pomocí zvuku ladit na vyšší vibrace. Když vibrujeme na vyšších vibracích, automaticky se vyhýbáme nemocem a nehodám, které vždy vibrují nízko. Naam je tímto Slovem, zvukem, který pomáhá měnit život na všech úrovních. Naam pálí karmu, od prvního okamžiku setkání pomáhá vyrovnat karmické dluhy nejen naše, ale také celé rodové linie. Tím nás otevírá příležitostem a naplnění všeho, co v životě chceme a potřebujeme. Naam mantry jsou matematicky přesným mystickým kanálem.

„Když jsem poprvé zpívala Blessing Naam cítila jsem, že to je přesně to, co mi v životě chybělo. Po čem má duše toužila. Vůbec jsem tomu nerozuměla, nevěděla jsem, co se děje, co zpívám a proč to tak funguje, cítila jsem se však báječně. Byla to výživa, po které jsem dlouhou dobu prahla. Od té doby se můj život začal měnit k lepšímu. Je mi ctí umožnit tuto zkušenost dalším lidem.“  Míša

 

Náš dárek pro vás 🎁

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– hodnotná videolekce čchi-kungu naší lektorky Kateřiny Krištof Foltové nebo

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obě audia jsou od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

Těší se na Vás

Michaela

Den a čas kurzu: pondělí 19–20 (malý sál)

Lektor: Michaela Matochová

 

1 140 Kč / 6 lekcí

+ dárek dle vašeho výběru

jednorázové vstupné 220 Kč

🌱

Zahájení nového kurzu: 30. 10. 2023

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊