Prodloužená lekce Shakti Naam jógy s meditací

V rámci dvou nedělních setkání uvedeme dva interaktivní semináře o základních principech fungování přírody, vesmíru a života vůbec. Více se dočtete zde. Interaktivním seminářům budou předcházet samostatné lekce Shakti Naam jógy s meditací. Můžete se na každou část přihlásit samostatně, vybrat si jen cvičení nebo jen seminář.

Samostatné lekce budou mít tato témata:

První neděli cvičení Shakti Naam joga pro posílení nervového systému (zklidnění mysli).

A druhou Shakti Naam joga pro emoční rovnováhu (hormonální systém).

Shakti Naam jóga, jóga nesmrtelnosti, jak se jí říká, dokáže krásně aktivovat, zrelaxovat celé tělo, mysl, otevřít srdce a harmonizovat duši. Ať už na lekci přijdete v jakémkoli naladění, budete odcházet klidní, s jasnou myslí. Problémy, kterým čelíte se promění v okolnosti, které dokážete uchopit a překonat. Silně aktivujete váš imunitní systém, což je v dnešní době velmi potřeba. Vytvoříte kolem sebe ochranné světlo, které vás bude doprovázet a vaše energie bude dále harmonizovat i vaši rodinu a lidi, se kterými budete jednat. Přinesete do svého života velkou dávku světla. Je to nádherná zkušenost, která dokáže upřímně pozvednout váš život.

Každá lekce Shakti Naam jógy v sobě nese esenci zklidnění a harmonizace. Nervový systém je jedním ze základních kamenů našeho spokojeného života. Jeho základ nacházíme v oblasti břicha, ve stejné oblasti se nachází také síla naší vůle. Když chceme něčeho v životě dosáhnout, potřebujeme silnou vůli a disciplínu. Zároveň potřebujeme posílit náš nervový systém, který určuje naše reakce, naše rozhodování, naši kapacitu reagovat nebo nereagovat na to, co se nám v životě děje. Abychom mohli dělat vědomá rozhodnutí, potřebujeme zklidnit svou mysl natolik, že ji dokážeme vnímat. Mysl nejde zastavit, je od toho, aby myslela. Dokážeme však ovládat některé své myšlenky a volit, kterým věnujeme naši pozornost. Vše, čemu věnujeme pozornost roste. Co chceme, aby v našem životě rostlo? Problémy? Strachy? Nebo naděje a víra ve splnění našich přání? Víra v to, že i my můžeme žít naprosto naplněný život v hojnosti?

Na lekci budeme pracovat s posilovacími prvky a kardiem a speciálně se zaměříme na dech. Použijeme pránické dechy a mantry, které si vyžadují dlouhé výdechy, abychom zpomalili rytmus našeho dechu na 2-3 dechy za minutu.

Na lekci není třeba nic speciálního, vše bude na místě připravené. Lekce je vhodná pro všechny.

Těším se na vás

Míša

Den a čas lekce: neděle 28. 11. a 12. 12. 2021 15–16:40

následují semináře 17–19

Lektor: Michaela Matochová

cena: 210 Kč / samostatná lekce Shakti Naam jógy před seminářem
390 Kč / 1 seminář
690 Kč / oba semináře
500 Kč / seminář a lekce
960 Kč / oba semináře a lekce

Přihlášení přes formulář (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz