Úvod do spirituální moudrosti

V rámci tří úterních setkání uvedeme tři interaktivní semináře o základních principech fungování přírody, vesmíru a života vůbec, které vycházejí ze spirituální moudrosti zvané Univerzální kabala nebo také Božská duchovní moudrost 💎

Semináře o studiu principů fungování života nám doslova otevřou svět, který se skrývá za oponou. Zdrojem je učení Naam jógy, kdy první seminář, kterým projdeme v úvodním kurzu, nám vysvětlí, proč Naam jóga funguje a jak ji můžeme použít jako terapii pro svůj vlastní život.

Další dva semináře se soustředí na kabalistickou astrologii. Budeme se bavit o planetách, zvědomíme si, jaký mají vliv na náš život. Nečekejte však klasickou astrologii. Kabala je matkou věd, je matkou spirituality, je spojená s hermetickou filosofií a vychází z přesných matematických principů, vědecky se opírá o kvantovou mechaniku nebo metafyziku. Jako taková zde byla první před astrologií i psychologií. Díky znalosti těchto principů začnete chápat, proč se vám v životě dějí věci, které se vám dějí, proč jsou lidé okolo vás takoví, jací jsou a vysvětlíme si, jakou máte v tom všem roli, jaký je účel toho, že chodíme po Zemi a jaký přístup ke svému životu můžeme zvolit. Tato moudrost přináší velké množství milosti a soucitu a otevírá nás velkému pochopení a spojení s vyššími principy nás samých i vesmíru obecně 💜

 

1. seminář Naam jóga jako terapie – co jsou emoce a pocity, co je to karma a zákon trojúhelníku (rozdělení světů)

2. seminář Planety – osobní planetární tabulka (první dvě planety)

3. seminář Principy načasování – váš osobní rok (7 období, fáze Měsíce a dny v týdnu)

 

🌸 Jak bude vypadat 1. setkání:

V prvním semináři se ponoříme do základů Naam jógy a proč patří k těm nejlepším terapeutickým prostředkům, které máme k dispozici. Velice doporučuji tento seminář pro pochopení základních procesů, které se nám dějí v životě.

– zdroj Naam jógy, její zakladatel a mise

– vysvětlení existence karmy a jejich 7 zdrojů

– zákon trojúhelníku – jeden ze základních zákonů spirituální moudrosti, díky kterému si odhalíme:

  • 3 světy – makrokosmos a mikrokosmos
  • jak se tyto 3 světy zobrazují v nás, symbolika a hebrejská abeceda
  • kde se nachází naše emoce, pocity, proč s nimi máme pracovat
  • jak pochopit spiritualitu – nákres Pentragramu
  • jak fungují terapie, proces ovládnutí našich emocí, vědomá pozornost
  • úvod do léčení (jak funguje uzdravování)

 

🌸 Program pro 2. setkání:

Mnoho lidí zná astrologii a zná své horoskopy. Možná také víte, že každé znamení je řízeno planetou. V tomto semináři se naučíme všechny planety a jejich energie a vlivy. Půjdeme o úroveň výše, protože planety jsou řídícím principem.

– pochopení Planet, odkud vychází a jak se v nás zobrazují, proč s nimi máme pracovat

– co je to planetární mřížka

– symboly pro každou planetu a její Archanděl a armáda Andělů a znamení Zvěrokruhu

– charakteristika každé planety

– výpočet první a druhé osobní planety a co ovlivňují

– jak s nimi pracovat ve svém každodenním životě, co nás tato cesta učí

 

🌸 Program pro 3. setkání:

Každý rok slavíme Nový rok, počítáme numericky energie tohoto roku. Avšak každý z nás má také svůj vlastní osobní rok, který vychází z data narození. Naučíme se ho vypočítat a popíšeme si, co znamenají jednotlivá období. Znát princip načasování je jako dostat mapu na cestu, znát noty písně, kterou vytváří náš život.

– 7 období osobního roku a jejich pojmenování

– dozvíte se, kdy je vhodný čas na nové projekty, smlouvy, aktivity

– dozvíte se, kdy je vhodné začínat vztahy, manželství a kdy plánovat miminko

– fáze Měsíce – novoluní a úplněk

– dny v týdnu – co přinášejí za energie

– spojíme všechno dohromady a naučíte se vnímat vlastní principy načasování, které můžete použít pro všechny oblasti vašeho života

 

Můžete se na každou část přihlásit samostatně, vybrat si jen cvičení nebo jen seminář.

 

Shakti Naam jóga – lekce

Před oběma semináři bude lekce Shakti Naam jógy, které se můžete zúčastnit, budete-li chtít.

Shakti Naam jóga, jóga nesmrtelnosti, jak se jí říká, dokáže krásně aktivovat, zrelaxovat celé tělo, mysl, otevřít srdce a harmonizovat duši. Ať už na lekci přijdete v jakémkoli naladění, budete odcházet klidní, s jasnou myslí. Problémy, kterým čelíte se promění v okolnosti, které dokážete uchopit a překonat. Silně aktivujete váš imunitní systém, což je v dnešní době velmi potřeba. Vytvoříte kolem sebe ochranné světlo, které vás bude doprovázet a vaše energie bude dále harmonizovat i vaši rodinu a lidi, se kterými budete jednat. Přinesete do svého života velkou dávku světla. Je to nádherná zkušenost, která dokáže upřímně pozvednout váš život.

Každá lekce Shakti Naam jógy v sobě nese esenci zklidnění a harmonizace. Nervový systém je jedním ze základních kamenů našeho spokojeného života. Jeho základ nacházíme v oblasti břicha, ve stejné oblasti se nachází také síla naší vůle. Když chceme něčeho v životě dosáhnout, potřebujeme silnou vůli a disciplínu. Zároveň potřebujeme posílit náš nervový systém, který určuje naše reakce, naše rozhodování, naši kapacitu reagovat nebo nereagovat na to, co se nám v životě děje. Abychom mohli dělat vědomá rozhodnutí, potřebujeme zklidnit svou mysl natolik, že ji dokážeme vnímat. Mysl nejde zastavit, je od toho, aby myslela. Dokážeme však ovládat některé své myšlenky a volit, kterým věnujeme naši pozornost. Vše, čemu věnujeme pozornost roste. Co chceme, aby v našem životě rostlo? Problémy? Strachy? Nebo naděje a víra ve splnění našich přání? Víra v to, že i my můžeme žít naprosto naplněný život v hojnosti?

Na lekci budeme pracovat s posilovacími prvky a kardiem a speciálně se zaměříme na dech. Použijeme pránické dechy a mantry, které si vyžadují dlouhé výdechy, abychom zpomalili rytmus našeho dechu na 2-3 dechy za minutu.

Na lekci není třeba nic speciálního, vše bude na místě připravené. Lekce je vhodná pro všechny.

 

Těším se na vás

Míša

Den a čas: úterý 29. 3. 2022  19–20:30 první seminář

úterý 12. 4. 2022  19–20:30 druhý seminář

úterý 26. 4. 2022 19–20:30 třetí seminář

17:30–18:45 lekce Shakti Naam jógy s meditací

Lektor: Michaela Matochová

cena: 330 Kč / 1 seminář

290 Kč / 1 seminář (pro účastníky kurzu Shakti Naam jógy)
870 Kč / všechny 3 semináře
210 Kč / samostatná lekce Shakti Naam jógy před seminářem

Přihlášení přes formulář (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba