Ženské májové rozkvétání aneb Cesta ženy k sobě

Milá ženo, srdečně tě zveme na výjimečný prožitkový víkendový pobyt Ženské májové rozkvétání aneb Cesta ženy k sobě v překrásné přírodě Beskyd přímo pod horami v nádherném novém malém luxusním hotýlku Maralák.

Na tomto víkendovém setkání se můžeš těšit na praxi, která tě povede hluboko do tvého těla, tvých tkání a tekutin a to skrze jemný pohyb, zvuk a dech. Budeme se věnovat probouzení moudrosti našeho těla a jeho inteligence. Tato moudrost má schopnost uzdravovat a regenerovat… Poznáš, jak se můžeš jemně a něžně zkontaktovat se svým tělem a to nejen na povrchu přes kůži, ale i se svým nitrem. Budeme tančit, objevovat, budeme naslouchat, radovat se z pohybu a plout na vlnách našeho ženství. Tím, že objevíš jemný a laskavý přístup ke svému vlastnímu tělu, podpoříš vlastní sebe-hodnotu, sebe-lásku a proces sebe-přijetí. Přivedeš pozornost do svého těla, své jóni i do ženských orgánů, která se stane „katalyzátorem sebe-uzdravení“.

Poznáš sílu „ženského kruhu“ v důvěře a bezpečí.

Skrze praxi inspirovanou continuum movement vstoupíš do uvolnění, relaxace a získáš hodnotnou vnitřní výživu pro svoji páteř, celý tvůj střed i tvé nitro. Jedním z principů continuum movement je porozumění tělu jako živoucímu tekutému organismu, který se nepohybuje, ale pohybem JE. Pokud vstoupíš na tuto vlnu, zažiješ absolutní splynutí s vlastní podstatou.

Veškeré pohyby jsou pomalé a velmi jemné a není nutná žádná předchozí praxe ani zkušenost s jiným cvičením.

Víkend s názvem „ženské májové rozkvétání“ je vhodný pro:

  • Ženy, které touží po harmonizaci / objevování svého ženství
  • Ženy po zákroku v oblasti pánve
  • Ženy toužící po lásce, jemnosti, laskavosti
  • Ženy, které procházejí náročným životním obdobím a hledají cestu k sobě
  • Ženy, které touží poznat, uvolnit a vyživit svoje tělo
  • Ženy, které chtějí více prožívat svoji sexualitu

Po tomto víkendu budeš na své tělo nahlížet jako na posvátný klenot 💎

Prožitkovým víkendem tě provede naše vynikající a zkušená lektorka a terapeutka Petra Čulíková.

 

Ubytování:
V luxusních 2 nebo 4 lůžkových pokojích či apartmánech.

Lekce budou probíhat v krásném, útulném a teplém jógovém sále s prosklenou stěnou s výhledem na hory. Ve volném čase si můžete udělat procházky do nádherné okolní přírody.

Je také možné s sebou vzít i někoho necvičícího (partnera, děti,…). 🙂

Program:
Náplň víkendu obsahuje celkem 7,5 hodin prožitkové praxe rozdělené do 4 bloků (v pátek večer, v sobotu dopoledne a odpoledne a v neděli dopoledne.

Fotky hotelu a ubytování si můžete prohlédnout zde.

Těší se na Vás

Petra a Lenka

Víkendové setkání: pátek 27. 5. – neděle 29. 5. 2022
(příjezd v pátek odpoledne až podvečer)

Lektorka a terapeutka: Petra Čulíková

cena: 4 400 Kč pro cvičící / praktikující (zahrnuje ubytování v hotelu, polopenzi formou bufetu ve vyhlášené restauraci Maralák, celý program a vstup do vířivky na terase s výhledem na hory)
3 590 Kč pro necvičící

Možnost také přiobjednání masáže, solné jeskyně (100 Kč) nebo bazénu a parní lázně (150 Kč) v blízkém hotelu Lara Spa.

Počet míst je omezen. Bližší informace na info@sundara.cz nebo 723 294 939, přihlášení kvůli nutnému nahlášení počtu pokojů prosíme co nejdříve.