Jemná jóga s muzikoterapií

Milí přátelé, připravili jsme pro Vás krásný, léčivý a harmonizující zážitek – jógu se živou hudbou – muzikoterapií.

Spojení pohybu – jemné jógy a vědomého dýchání s léčivým zvukem a vibracemi harmonizačních a relaxačních nástrojů je doslova živou medicínou pro naše tělo, mysl i duši. Přináší nám silné uvolnění… zklidnění… uvnitřnění… zastavení… naladění se na sebe a své tělo. Toto spojení pohybu a zvuku má silný očistný a léčebný účinek.

Prožitkovým workshopem Vás budou společně provázet tři krásné láskyplné ženy, vynikající lektorky a průvodkyně světem jógy a hudby… Zuzka Kmeťová (Jóga) a Michaela Plecháčková nebo Jana Johanna Ereanora (Muzikoterapie).

Hodinu budete praktikovat jemnou jógu (vhodné i pro naprosté jógové začátečníky) a vědomé dýchání za doprovodu živé hudby a potom si jí budete 20 minut užívat vleže. Posledních 10 minut je určeno na společné sdílení.

Před nebo po se můžete osvěžit lahodnou domácí bezovou limonádou, mátovým čajem, zeleným ječmenem a ovocem. 🙂

Přijďte s námi pobýt v tomto léčivém laskavém procesu v podporujícím prostoru naší milované Sundary.

Zuzana Kmeťová
učitelka jógy (relax, hatha, a když je příležitost i těhu a s dětmi) 🙂

Jóga je pro mne synonymem poznání a svobody. Poprvé jsem ji okusila před 9ti lety, od té doby jsem na cestě. Ušla jsem jí kus a se vší pokorou po ní procházím dál. Jsem učitelkou, ale také nadšenou studentkou jógy.

Praxi učitele jógy a všechny mé lekce dosud nejvíce ovlivňuje tradiční rádža jóga, a také poměrně méně známá filosofie jógové terapie. Na jednu stranu mám velký respekt z tradičních hodnot a vycházím z nich, na druhou cítím potřebu citlivě uchopit požadavky každého jedince a zabývat se individuální potřebou. Ač jsme vlastně všichni „stejní“, každý z nás je neopakovatelný originál (tělem i duší).

Mojí snad nejmladší láskou je relaxační jóga, kterou tvořím intuitivně přímo na lekcích v doprovodu snové někdy až meditativní hudby. Sama o sobě je jemná relaxační jóga vedena ve velmi pomalém tempu se zaměřením na jemné protažení, uvolnění celého těla, ale zejména relaxaci a pročištění na úrovni psychické. Vnímat propojení dechu a pohybu a jeho blahodárného účinku na celou bytost.

Propojení se živou muzikoterapií bude o to více intenzivnější a očišťující pro celou naši osobnost.

Tentokrát se velice těším na přenádherný živý zvukový doprovod Míši a naše společné intuitivní plynutí s Vámi!

Těšíme se na vás!

Lenka, Zuzka, Míša, Johanka

Den a čas: 8. 12. 2019 18:30–20

Lektor: Zuzana Kmeťová, Michaela Plecháčková

Rezervace a přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz