Jak se už nezadýchat a zdravě dýchat – BUTEYKO A OXYGEN ADVANTAGE

Srdečně zveme na ONLINE workshop přes youtube se skvělým Rosťou Václavkem „Jak se už nezadýchat a zdravě dýchat – BUTEYKO A OXYGEN ADVANTAGE“, který můžete sledovat z pohodlí domova na živo i s možností se Rosti ptát prostřednictvím chatu nebo pak kdykoliv později ze záznamu. Pokud už musíme sedět doma, proč toho nevyužít pro své zdraví a navíc bez produktů kolem, jen skrze vlastní dech.

Chcete přijít na to, proč se vám špatně dýchá? Jak zlepšit kondičku? Jak vyběhnout kopec a nezadýchat se? Jak se konečně dobře vyspat? A mnoho dalšího?

Na ONLINE workshopu Jak se už nezadýchat a zdravě dýchat – BUTEYKO A OXYGEN ADVANTAGE se to stejně jako mnoho dalšího dozvíte a prakticky si vyzkoušíte. Zaměříte se na kvalitu vlastního dechu a zjistíte, kam je možno se v životě posunout.

Realizujeme a aplikujeme zlepšování a zkvalitňování dechu u:

1. lidí z oblasti aktivně žijících, sportovců, běžců, těžce fyzicky pracujících, prostě lidí, kteří chtějí:
– kvalitněji dýchat při zátěži,
– efektivizovat kondici,
– minimalizovat únavu či dechovou nedostatečnost, navýšit svůj výkon skrze dech
– dosahovat lepších výsledků
– radovat se z dechu a pohybu, nikoliv jím trpět

2. všech, kteří chápou svůj dech, jako podstatnou součást sebe sama, jako něco, co mne ovlivňuje každou vteřinou mého života a já můžu ovlivnit každou vteřinu tím, co začnu vědomě měnit 🙏🌬

3. všech, kteří trpí dechovými problémy, astmatem, alergiemi, dušností, nemohou spát či usnout atd.

a to vše skrze dechové techniky BUTEYKO. Praktická podskupina ZDRAVÉ DÝCHÁNÍ BUTEYKO A OXYGEN ADVANTAGE. Děkujeme Rosťovi, že tu pro nás je.

Certifikovaný instruktor zdravého dýchání systému Buteyko zastupující buteykoclinic.com RNDr. Mgr. Václavek Rostislav Vás provede změnou Vašeho dechového vzorce v každé vteřině Vašeho života, zjistíte jak na tom jste a kam můžete směřovat ve smyslu zdravého dýchání, které ovlivňuje každým správným nádechem a výdechem celý Váš život a to, kam i nadále bude směřovat.

Více o Rosťovi a jeho krásné činnosti naleznete zde nebo na facebooku zde.

Těší se na Vás

Rosťa

Den a čas workshopu: ONLINE pátek 6. 11. 2020 19–21

Lektor: Rostislav Václavek

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky 350 Kč za seminář na č. ú.: 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz