Vaše osobní planety

Studium Božské spirituální moudrosti nám otevírá příležitost poznat základní principy fungování vesmíru. Mezi fascinující témata patří určitě také Planety. Slunce, Měsíc, Mars, Merkur, Jupiter, Venuše, Saturn. Uran a Neptun. Naplníme večer energií těchto 7/9 planet. Poznáme jejich energie, jejich harmonické projevy i disharmonické. Ukážeme si, že planety fungují z astrální úrovně a také to, proč ovlivňují naše životy. Každý účastník si vypočítá své vlastní planety podle svého data narození. Pokud neznáte žádné ze svých planety, určíme první dvě. Pokud znáte své první dvě planety, určíme třetí. Pokud znáte své tři planety a již s nimi pracujete, můžeme si zvědomit dvě další planety.

Každý účastník si také může připravit otázky na speciální oblast v životě, na kterou by chtěl vztáhnout své planety a zjistit tak, jak se situací naložit. Každá planeta přináší mnoho klíčů. Tyto klíče jsou určené přesně pro vás. Pomohou vám jít vaši cestu rychleji a vědoměji. Naučíte se také vypočítat planety pro své blízké a pozorovat i jejich energie a více je tak poznat a pochopit.

Na seminář si nemusíte nic nosit, vše bude připravené na místě. Cena obsahuje materiály, které vám pomohou projít seminářem, vytvořit si poznámky, se kterými můžete dále sami doma pracovat. Každý účastník si odnese techniky, které mu mohou velmi pomoci v každodenním životě, k podpoře a posílení zdraví nebo zharmonizování vztahů.

Těším se na vás

Míša

Den a čas semináře: čtvrtek 11. 5. 2023  17–20 h

Lektor: Michaela Matochová

 

cena: 770 Kč