Poselství roku 2023 – seminář a meditace

Přijměte pozvání na tradiční novoroční seminář vycházející z moudrosti Univerzální Kabaly učené v Naam s úžasnou Míšou Matochovou. Půjdeme za hranice numerologie i astrologie. Objevíme mystickou symboliku a dostaneme mnoho nápověd, které použijeme na cestě rokem 2023. Budeme se díky tomu pohybovat rokem bezpečněji a otevřeme se vlastnímu projevu, vlastní kreativitě, vlastní božské síle. 

Náplň semináře:
  • Úvod k číslům, jak vznikla čísla, kde se bere jejich symbolika, proč se zajímat o to, co čísla říkají?
  • Váš osobní, roční archetyp. Výpočet, určení. 
  • Číselná vibrace roku 2023. Vibrace archetypální, vibrace planetární. Kombinace v rámci uranovské doby a našich osobních životů. 
  • Úvod k technikám v meditaci pro rok 2023 tak, jak ji sestavil dr. Levry.
  • Na závěr semináře praxe meditace pro rok 2023.

 

Naam meditace pro rok 2023

Každý rok máme možnost přivítat novou energii roku v novoročních meditacích. Každý rok vznikne speciální meditační protokol, který nabízí optimální techniky pro osobní nastavení v roce 2023. Meditace je vysoce léčivá, obsahuje silné techniky pro čištění jak fyzického těla, tak těla emočního a mentálního. Obsahuje silnou meditaci pro manifestaci, protože rok 2023 je rokem manifestace. Její silné účinky můžeme stěží popisovat, vlastní zkušenost je nejlepší zkušenost.

V meditaci budeme pracovat s dechovými technikami, zpěvem manter, s posvátnou pozicí Aleph Star a tichou meditací pomocí vizualizace a mentální afirmace.

Seminář je vhodný pro všechny i bez předchozích zkušeností, stejně jako meditace. Vytváříme bezpečné prostředí pro předávání této mystické moudrosti. 

Těším se na vás

Míša

Den a čas: pátek 6. 1. 2023  17:15–20:30

Lektor: Michaela Matochová

cena: 770 Kč / seminář + meditace

600 Kč / pouze seminář (17:15–19:45)
190 Kč / pouze meditace (19:45–20:30)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba