Šárka Hoffmanová

Celý život si kladla otázky „kdo jsem a co dělám na Zemi“. Život to byl celkem divoký a necítila se spokojeně. Odpovědi a informace o tom, kdo doopravdy je a lásku hledala venku s doufáním, že ji snad někdo zachrání.

V roce 2019 si Šárka uvědomila, že jediný, kdo ji může zachránit, je ona sama. Proto padlo rozhodnutí – chci se mít opravdu ráda a udělám pro to cokoliv. Po tomto rozhodnutí přišla sama Kundalini jóga. Od té doby Šárku technika Kundalini jógy doprovází na cestě sebepoznání, vede k sebelásce a Šárka je studentkou ve škole Kundalini jógy v Praze.

Denním praktikováním jógy se život obrátil vzhůru nohama, přestává jít sama proti sobě, dovoluje si plně prožívat každou emoci, žije zdravě, stále si buduje krásný vztah sama se sebou, a tím se mění vztahy s blízkými a přicházejí vztahy nové, všechny životní zkoušky přijímá jako ten největší dar, který ji učí být si vědoma sama sebe.

Mimo Kundalini jógu se věnuje také dětem, které jsou součástí jejího poslání, studuje dálkově Sociální pedagogiku na Ostravské univerzitě, maluje, tancuje, zpívá, chodí do přírody, cestuje a učí se jen tak BÝT – existovat a užívat si přítomnosti.

Své zkušenosti s Kundalini jógou chce předávat ostatním k nalezení jejich pravé podstaty. Pravý domov, jistota a bezpečí se nachází jen uvnitř nás. Jediné, co v životě máme, měli jsme a mít vždy budeme je naše duše, která nás neustále volá, stačí se jen uvnitř ztišit, naslouchat ji a nechat se vést.

V Sundaře učí:

Kundalini jóga

֍