Lukáš Albertovič

Lukáš Albertovič je absolvent Celostní muzikoterapie na ICV FF Univerzity Palackého Olomouc. Po 7 letech osobního rozvoje a meditační praxe i marného hledání skutečného naplnění jej Celostní muzikoterapie potkala na cestě životem a zazářila v něm jako vycházející hvězda. Že se z impulsu „jet si někam na týden zabubnovat“ vyklube týden, který Lukášovi změní život, opravdu nečekal.

Z některých věcí, které byly v meditacích dosud jen teoreticky, se začala stávat praxe. Rozšířilo se vnímání energií a začaly se objevovat nové stránky osobnosti. Byl to magický prožitek, další kolo transformace v přímém přenosu. Tak úžasně čistou, silnou a „jednoduchou“ techniku jako Celostní muzikoterapie Lukáš doposud nepotkal. Naprosto jej pohltila a vydal se na cestu. Cestu, na které nelze dosáhnout dokonalosti. Je to cesta nekonečného rozvoje a neustálého objevování, co všechno dokáže zvuk, lidský hlas a hra na hudební nástroje. To zjištění je fascinující, neexistuje žádné omezení, dokáže vše. Pokud dokážete přijít na to jak vyrobit správnou frekvenci, dokážete zničit nebo vytvořit strukturu jakékoliv hmoty. Jak říkají staří Hindové „Nada Brahma“ – Bůh je Zvuk.

Uplynulé individuální muzikoterapie ukázaly jednu věc, každý dostane to, na co je připraven. Rozhodující je síla záměru, se kterým do toho jdete. Pokud máte silný a nepochybný záměr, dokážete cokoliv.

„Pro mě je Celostní muzikoterapie dar a to dvojnásobný, když Vám s Láskou hraju a zpívám, léčím tím zároveň sebe.“

Lukáš se také věnuje technikám osobního rozvoje, chi-kungu, józe a poznávání energií krajiny. 

V Sundaře učí tyto kurzy:

Léčivé tóny – relaxace

֍