Kateřina Krištof

Kateřina je ženou, průzkumnicí a badatelkou života, kterou život vedl skrze životní lekce k velkým osobitým proměnám. Nechává se vést moudrostí života s vděčností za vše co může být prožito. Ve své praxi se zabývá regeneračními a rehabilitačními metodami pocházejícími jak ze západní civilizace, tak i tradičními přístupy východního světa.

K největším transformacím, díky kterým dnes dokáže porozumět lidké duši, docházelo v období života, kdy se vědomě rozhodla prozkoumávat katakomby vlastního podvědomí a rozklíčovávat programy v něm uložené. Díky novým přenastavením – přepisům v úrovni podvědomí, svůj život změnila zcela od základů. Díky své transformaci si osvojila řadu technik a přístupů k rozklíčování toho, co vytváří v životě člověka nesoulad a opakované karamboly.

Ve své praxi je díky těmto přístupům schopna navést klienta k jeho vlastním niterným rozklíčováním toho, co mu v jeho životě blokuje tok energie správným směrem a postavení se do své vlastní duševní rovnováhy. Řada Katčiných služeb také vycházjí z dlouholeté praxe v oblasti rehabilitace a lázeňství. Vystudovala rehabilitační obor Ergoterapie, na jehož poli získávala zkušenosti a působila 14 let. Poslední 4 roky se ve své praxi věnuje také Tradiční čínské medicíně, diagnostice, regeneračním přístupům a poradenství v oblasti TČM.

Po svých zkušenostech z praxe s klienty, ale taktéž se svou osobitou zkušeností, je toho názoru, že lidská psychika je neoddělitelná od somatických – tělesných procesů a změn. Proto, je-li tomu klient nakloněn, podporuje proces jeho tělesné regenerace psycho-somatickým přístupem.

U nás v Sundaře vede Katka Qigong (čti čchi-kung), který je neoddělitelnou součástí léčebných přístupů Tradiční čínské medicíny. Vycházejí z ní teoretické i praktické vědomosti pro cvičení Qigong. Samozřejmě můžete využít také Katčina poradenství v krásném novém prostoru hned vedle Sundary a jako náš klient navíc se slevou. Ráda se s Vámi podělí o své zkušenosti, jak se naučit využít svůj energetický potenciál ve prospěch své tělesné schránky i pro soulad psyché.

Z odbornosti a praxe:

– po studiích na Střední zdravotnické škole v oboru Všeobecná zdravotní sestra pokračovala studiem na Vyšší odborné škole v rehabilitačním oboru Ergoterapie. Následně v praxi byla zaměstnána cca 14 let na úsecích Fyzioterapie, a to jak v ambulantní sekci tak i v lázeňství. Převážně se věnovala Individuální léčebné tělesné výchově s přístupem na neuro-fyziologickém podkladě. Pracovala s klientelou všech věkových kategorií od miminek až po dospělé.

– ve 24 letech ji skrze čínské bojové úmění Taj-ji a zdravotní energetické cvičení Qigong úchvátil zájem o Tradiční čínskou medicínu (TČM). Několik let byla TČM jen zájmovou oblastí ke samostudiu, avšak od roku 2016 studovala v Brně pod vedením znalého specialisty Mgr. Petra Mokrého. Od roku 2018 je TČM aktivní součástí její praxe.

– od 16 let působila také jako instruktorka aerobiku, kalanetiky, pilates, později také jako Zumba instruktor. Vlivem svých životních procesů a změn zůstaly tyto aktivity jen pro radost a občasné spestření.

Odborné znalosti (kurzy) v oblasti rehabilitace:

– Neurovývojová  terapie – NDT Bobath
– Spirální stabilizace – SM systém
– Kinezio taping
– Synergická reflexní terapie
– Panat metoda
– Thera Suit (v ČR známá např. jako Klim Therapy)

Zájmové kurzy, studia:

– TČM – diagnostik tradiční čínské medicíny, dvouleté studium

studijní podsekce TČM:

– Lokalizace akupunkturních bodů
– Thuina – čínská celotělová masáž
– Reflexní masáž chodidel An Mo
– Baňkování podle terapeutických zásad TČM
– Letní škola TČM (lektor Ing. Petr Mokrý)
– Shiatsu škola – jednoleté studium (lektor Mgr. Grigor Levi Minasjan)
– Lymfatická reflexní masáž (lektor Petr Vlček)
– Reflexní terapie orgánového systému (lektor Petr Vlček)
– Reflexní terapie pohybového systému (lektor Petr Vlček)
– Reflexní terapie Duše (lektor Petr Vlček)
– Regresní terapie základní a pokračovací kurz 1 (lektor Ester Davidová)

Více informací k poli působnosti Katky naleznete zde

V Sundaře učí:

Čchi-kung (Qigong) ONLINE KURZ

֍