Taneční aerobik

Zveme vás do nového kurzu Dagmar Zavadilové. Jak již sám název napovídá, jedná se o cvičení v aerobní zóně, tedy pod anaerobním prahem. Je to cvičení s mírnou a střední intenzitou, kdy je zajištěn dostatečný přísun kyslíku pracujícím svalům. Jedná se o vytrvalostní cvičení, které za výše uvedených předpokladů vede ke zvýšenému odbourávání tuků jako zdrojů energie. Pravidelně provozovaná vytrvalostní zátěž vede k adaptaci srdečně-cévního a dýchacího systému, zlepšení metabolismu, funkce pohybového aparátu a nervového systému, ale také k pozitivním psychickým změnám.

Taneční aerobik je vhodnou pohybovou aktivitou pro zdravé jedince všech generací.

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Dáša

Den a čas kurzu:

Lektor: Dagmar Zavadilová

1 490 Kč / 10 lekcí

+ 1 audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 180 Kč

Zahájení nového kurzu: září 2022