Tajči – čchi kung pro ženy

Patříte k ženám, které nechtějí odcházet ze cvičení s propoceným tričkem, ale hledají cvičení, které harmonizuje tělo a duši, přispívá k pružnosti těla a prodlužuje mládíPřijďte si zacvičit každou středu nebo pátek se skvělou Mili Grygarovou. Lektorkou a cvičitelkou tajči – čci kungu a svěží ženou, která Vás svým klidným a vyrovnaným přístupem a vyzařováním na chvíli odvede od shonu všedního dne.

Cvičení krásné a ladné 18-ti dílné sestavy tajči-čchi kungu Vás naladí na vlastní tělo a dech a přinese Vám spoustu pro zdraví blahodárných benefitů. Je vhodné pro všechny věkové kategorie i úplné začátečníky. Nejdříve se rozcvičíte, uvolníte klouby a protáhnete svaly. Na závěr lekce budete relaxovat v řízené meditaci s uvolněnou myslí.

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

   

Těší se na Vás 

Mili

Den a čas kurzu: zahájení nového kurzu čtvrtek 13. 2. 2020 9–10:30

Lektor: Mili Grygarová

 1 290 Kč / 10 lekcí (55 minut)

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 160 Kč

nebo

  1 590 Kč / 10 lekcí (90 min)

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 190 Kč

 

Zahájení kurzu: únor 2020